5

Nuk Leke Çıkarıcı Sprey 360 ml

34,90 TL Birim Fiyatı : 3.49 TL
- 1 +

Kargo: 6,99 TL

Oldukça Başarılı

28/02/2020
Elif Karbuz 

Burada okuduğum yorumlara katılmıyorum. Unutulup yıkanmış kıyafetlere sonradan sıksam bile lekeyi çıkarıyor. Ayrıca koltuk, sandalye, halı gibi eşyalardaki lekeleri bile çıkardı. Her yerde kullanılanilir. Kullanma talimatına uyarak kullanılırsa kesinlikle etkili.

Ürün Özellikleri

Özellikleri:

 • Zorlu lekeleri netkili temizliği için idealdir.
 • Spreyi lekenin üzerine sıkıp 5 dakika beklemeniz yeterlidir.
 • Daha sonra çamaşırı elde veya makinede yıkayabilirsiniz.
 • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 • Saf su ve mineral tuzundan üretilmiştir.
 • Kimyasal madde içermez.
 • GDO, paraben, parfüm ve boya içermez.
 • Almanya’da üretilmiştir.

 • NUK Hakkında:

  50 yıldan uzun süredir her günümüzü ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak ve çocukların sağlıklı bir şekilde gelişmesini destekleyecek yeni çözümler araştırmakla geçiriyoruz. Araştırmalarımızda öncelikle siz anne ve babaların, daha sonra da ebeler, doktorlar, diyetisyenler gibi farklı alanlarda uzmanların görüş ve tavsiyelerine güveniyoruz. En büyük ilhamı doğal anne yapısından alıyoruz. Bunun en güzel örneği, tıpkı emzirirken annenin göğüs ucunun aldığı şekil gibi asimetrik şekilli üretilmiş olan biberon emziklerimizdir.


  İlham Kaynağı: Çocuklar

  Bebeklerin ilk günden itibaren neye ihtiyaç duyduklarını anlamayı hedefliyoruz. Üç aylık bebeklerin ihtiyaçları, yeni çıkan dişleriyle mücadele eden 8 aylık bebeklerden daha farklıdır. Çocukları, bebekleri ve onların gelişim aşamalarını tamamen inceleyip anlayarak, size doğru çözümlerle gelmek istiyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken her zaman çocuklardan ilham alıyoruz. Ürünlerimiz, birbirlerini tamamlayan ve çocuğunuzla büyüyen, ona anaokuluna kadar eşlik eden niteliktedir.


  İşimizin en iyi yanı: Her yeni doğan çocukla beraber yeni şeyler öğreniyoruz. 1956’da şirketimiz kurulduğundan bu zamana, sadece Almanya’da 50 milyonu aşkın çocuk dünyaya geldi. O zamandan beri pek çok ebeveyn NUK ürünlerini güvenle kullandılar ve hala bize güveniyorlar.


  İlham Kaynağı: Bebeveynler

  Çocuklar doğuştan her şeye açık olarak dünyaya gelirler. Ve yeni ebeveynler binlerce yeni soruyla baş başa kalırlar. Biz bunu anlıyoruz ve üstlendikleri yeni rollerinde ebeveynlere yardımcı olmak istiyoruz. Anne ve babaların günlerini kolaylaştıran ürünlerle çocuklara sağlıklı bir gelişim sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun dışında yardımcı servislerle ebeveynlerin farklı sorularını da yanıtlamayı amaçlıyoruz.


  İlham Kaynağı: Doğa

  Ürünlerimizi geliştirmek için doğa bize en iyi fikir ve önerileri sunar. Biz de doğaya çok dikkat ediyoruz: Örneğin, 50 yıl önce annelerin göğüs uçlarının, emzirme sırasında bebeklerin ağız yapısına kusursuz bir biçimde uyan bir şekil aldığını keşfettik.Bu modeli baz alarak, ilk asimetrik emziği geliştirdik. Bu ürün hatalı çene gelişimi, çarpık diş gibi oluşumları önleyerek, ağız gelişimine yardımcı olacak şekilde ortodontik bir biçimde geliştirilmiştir. Böylece emzik ve biberon emziklerimiz sadece çocukları değil, aynı zamanda ebeveynlerin de içini rahatlatıyor.


  Genel Özellikler
  Marka Nuk
  Stok Kodu NUK-212898
  Üretim Yeri Almanya

  Ürün Yorumları

  Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

  Hangi mağazada var?

  Garanti ve İade Koşulları

  Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


   1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

   2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

   3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

   4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

   5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

  Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

   • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

   • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

   • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

   • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

   • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

   • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

   • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

   • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

   • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


  Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


   • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

   • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

   • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

   • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

   • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.