joie-header-.jpg

(0)
Locco Ahşap Yük Treni Asortili

169,99 TL
- 1 +

Ürün Açıklaması


Satın alınan ürün, renk, desen ya da görünüm olarak sayfada gördüğünüz ürüne göre farklılık gösterebilir. Sipariş verdiğinizde stokta bulunan herhangi renk, desenli ürünlerden bir adet gönderilecektir, renk/desen seçimi yapılamayacaktır. Ürünler bir adettir.


Ürün Özellikleri

Ahşap Yük Treni

  • En eğlenceli oyuncak türlerinden biri olan trenler çocukların daima keyifle vakit geçirebilecekleri seçenekler arasında yer alıyor. Ahşap bir tasarımla üretilen trenler estetik açıdan daima çok daha hoş bir görünüm yapısına sahip olabiliyorlar.
  • Sitemizde bizler çocuklara özel şekilde tasarladığımız harika ahşap yük treni ürünlerine satın alıma açık bir şekilde yer veriyoruz. Eğer sizler de diğer tür malzemelerle üretilen oyuncaklar yerine ahşap tasarımlı güzel oyuncaklar arıyorsanız, bu şık tasarımlı tren modeli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.
  • Kayın ağacından en titiz işçilikle tasarladığımız ahşap yük treni oyuncaklarımız herhangi sağlık üzerinde zararlı etkisi olan malzeme barındırmıyor.
  • Sadece ahşap malzemeden oluşuyor ve birbirinden farklı renk tonlarıyla temin edilebiliyor. İsterseniz bu güzel oyuncak çeşidini sitemizden gri, kırmızı, beyaz, sarı veya natürel olarak tercih edebilir ve satın alabilirsiniz.

Rahatça Oynanabilen Trenler

  • Ahşap yük treni oyuncak ürünleri de diğerleri gibi çok rahat ve pratik şekilde bir oynanış yapısına sahip bulunuyor. Çocuklar bu oyuncakları arka vagonuna bağlı rahatça sürebiliyor ve onu farklı yerlere kolayca çekebiliyorlar. Eğer isterlerse ahşap yük trenini çekerlerken önünde yer ala çekici ipi de kullanabilirler.

Çocuklar İçin Öğrenme Zamanı  

  • Araba ve diğer türdeki oyuncaklarla vakit geçiren çocuklar trenleri de mutlaka yakından tanımak için onlarla da hoşça vakit geçirmelidirler.
  • Her bakımdan kullanımı en pratik şekilde güzelce tasarladığımız bu ahşap trenlerle çocuklar hayal güçlerini harekete geçirerek mantıksal düşünce güçlerini geliştirebilirler. El becerileri de yine bu trenleri sürerken iyi olarak gelişir.

Genel Özellikler
Marka Locco
Stok Kodu LCC-LMTTY0121122
Üretim Yeri Türkiye
(0)

Ürün Yorumları

Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

Hangi mağazada var?

Garanti ve İade Koşulları

Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


 1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

 2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

 3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

 4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

 5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

 • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

 • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

 • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

 • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

 • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

 • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

 • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

 • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

 • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


 • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

 • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

 • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

 • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

 • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

'