Kampanya koşulları:

 • BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1 – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında ebebek mağazalarından veya www.e-bebek.com ‘dan tek seferde yapacağınız 250 TL üzeri alışverişlerinizde 50 TL ebebek Bonus kazanın!
 • 50 TL ebebek Bonus, 1 – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 250TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL ebebek bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 50 TL ebebek Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL ebebek Bonus kazanabilir. www.e-bebek.com ‘dan ve fiziki ebebek mağazalarından yapılacak alışverişlerden ebebek bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar fiziki ebebek mağazalarından harcanabilir, www.e-bebek.com adresinden harcanamaz. Pre ve 1 Numaraları Bebek Maması ürünleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya Stokke markalı ürünlerde ve biberon mamalarında geçerli değildir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL ebebek Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan 50 TL ebebek Bonus 7 Eylül 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 50 TL ebebek Bonuslar geri alınacaktır.
 • 50 TL ebebek Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET EBEBEK yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET EBEBEK yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL ebebek Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL ebebek Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti Bankası ve ebebek kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Alışverişe Başla