2000x130-cekilis-ustbant.jpg

(12)
Gummee Glove Diş Kaşıyıcı Eldiven

39,99 TL

Guzel ürün

03/05/2021
Tuba Alcin  3 ay erkek bebeği var

3 aylik oğlum için aldim. Gayet güzel, eline oluyor, beğendik.

gumme

30/03/2021
EDANUR HANAIM 

4 aylık kızım. Elinde pek durmuyor çıkartabiliyor eline taktığınızda ağzına denk getirmesi biraz zor ama siyah beyaz yeri hışırtılı hoşuna gidiyor eline alıp bakıyor. çıkartılan yerinide ayrı bi şekilde tutup yiyor. Malzemesi kaliteli en azından :)

Ürün Özellikleri

Ödüllere Sahip Diş Kaşıyıcı Eldiven GUMMEE;

'Gummee Glove' bebeklerin kendi kendilerine yardım edebileceği şekilde tasarlanmış diş kaşımaya yardımcı eldiven formundaki bir oyuncaktır.

3-6 aylık bebeklerin kullanıma uygundur. Ancak diş çıkarma evresi her çocuğa göre farklılık gösterdiğinden daha geniş kullanım aralığı da söz konusu olabilmektedir.

Henüz motor becerisi ve oyuncak tutma gücü gelişmemiş bebekler Gummee Glove ile kendi başlarına diş çıkarma oyuncağını kullanabilmektedirler.

Hem dişlerini kaşırken hem de düşürme riski olmadan keyifli zamanları doyasıya yaşayabilirler…

Gummee Glove ile aynı zamanda diş çıkarma evresinde salya çıkartarak cilt tahrişini de aza indirmek söz konusudur. Çünkü %100 pamuk olan Gummee Glove salya emme özelliği ile bebeklerin cildini korumakta ve tahrişi aza indirmektedir.

Renkli, ısırılabilen yan kulakçıklara sahip eldivenin yanında, ısı veya buzdolabında sterilize edilebilen ve şekil itibariyle arka dişlere de etki edecek silikon kalp formundaki diş çıkarma halkası da vardır. Gummee Eldivenini her satın alındığında, birlikte gelen kullanışlı çamaşır torbası ile eldiveniniz makinede yıkanabilir ve seyahat çantası olarak da kullanılabilmektedir.

Gummee Glove EN71 Güvenlik Standardına göre test edilmiş ve onaylanmıştır. CE sertifikasına sahiptir.

BPA, Fitalat ve Lateks içermez.

Ürün paketi açıldıktan sonra hijyen gereği iadesi söz konusu değildir. (Kozmetik, kişisel bakım ve bebek bakım ürünleri Tüketici Sözleşmesi gereği)


Genel Özellikler
Marka Gummee
Stok Kodu GUM-GG-Y-002P
Üretim Yeri Çin
(12)

Ürün Yorumları

Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

Hangi mağazada var?

Garanti ve İade Koşulları

Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


 1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

 2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

 3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

 4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

 5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

 • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

 • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

 • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

 • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

 • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

 • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

 • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

 • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

 • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


 • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

 • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

 • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

 • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

 • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

'