11

Goon Bebek Bezi Premium Soft 4 Beden Jumbo Paket 34 Adet 9-14 kg

34,90 TL Birim Fiyatı : 1.03 TL
Beden
  • Seçiniz.
  •  4 Beden 
- 1 +

Goon Bebek Bezi ve Külot Bezlerde 2. Ürüne %30 İndirim! Goon Bebek Bezi ve Külot Bezlerde 2. Ürüne %30 İndirim!

Verdiğim en doğru karar

20/09/2020
sevda devlet  1 yıl kız bebeği var

Bebeğim doğduğunda goon kullanmıştık. Yumuşacık olması ve vücudunu sıkmaması genişliğini ayarlayabilecek kadar uzun bantlara sahip olması hoşuma gitmişti. 10 gün sonra kadar kullandığımız ıslak mendil cildine zarar verdi ve pişik yaptı. Bezden olduğunu sandık ve malesef şuan herkesin neden tavsiye ettiğini anlayamadığım prima premium care kullandık. Bebeğin cildine yapışan fileli yapısı, her seferinde yaptığının sırtına kadar taşması ve bir süre sonra pamuk kullandığımız halde pişik yapması bizi goona geri döndürdü. Tatillerde goon alamadığımızda molfix, sleepy natural, komili kullandık. Goona benzeyen yapılara sahip oldukları için bu bezleri kullandık aslında fena değil üçüde ama bebeğimizin bacaklarını sıktı ve iz yaptı. Hala goon bulamadığımızda sleepy natural kullanıyoruz. 1 beden büyük almamız gerekiyor bacaklarında iz yaptığı için. Goon kadar rahat bir bez daha yok. Her bebeğin cilt yapısı farklı. Özellikle de alerjik bir bebeğiniz varsa kullandığınız herseye dikkat etmeniz gerekir ama en azından goonu bir denemenizi tavsiye ederim.

Ürün Özellikleri


Genel Özellikler
Marka Goon
Stok Kodu GON-5937
Üretim Yeri Tayland

Ürün Yorumları

Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

Hangi mağazada var?

Garanti ve İade Koşulları

Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


 1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

 2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

 3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

 4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

 5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

 • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

 • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

 • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

 • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

 • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

 • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

 • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

 • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

 • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


 • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

 • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

 • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

 • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

 • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.