3

Deerma F300 Üstten Dolum Ultrasonik Soğuk Buhar Makinesi

% 20
207,20 TL
259,00 TL
- 1 +

Buhar Makinelerinde %20 İndirim Buhar Makinelerinde %20 İndirim

Tereddütsüz Alınır

27/05/2020
Ebru KERVANKIRAN 

Kargom Çok Hizli Geldi Ve Verdigi Nem Orani Cok Iyi Klima Calisirken Özellikle Bogaz Kurulugu Yasiyorduk Simdi Evin Baş Köşesini Aldı Aramoterapi Yağlarıda Kullanilmasi Buyuk Avantaj Ekstra Difuzöre Gerek Kalmadi Suda Akitmiyor Almak Isteyenlere Tavsiye Edilir Bir Ürün

Ürün ÖzellikleriDeerma DEM-F300 Ultrasonik Hava Nemlendirici

Ev ve ofiste kullanım için portatif ve sessiz ultrasonik hava nemlendirici

Portatif Mini Tasarım

Deerma DEM-F300 Ultrasonik Hava Nemlendirici ufak başlığı ve gövdesi ile yer kaplamaz. Sade ve şık tasarımı ile masanızda diğer eşyalarınızla birlikte şık bir aksesuar olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Su Eklemek Çok Kolay

Diğer hava nemlendiricilerinde olduğu gibi su eklemek için su haznesini çıkarmanıza gerek yok. Nemlendiriciyi yerinden oynatmadan üst kapağından rahatlıkla su ilave edebilirsiniz.

360° Buhar Salınımı

Buhar salınım yönünü değiştirmek için istediğiniz zaman buhar çıkışını 360° istediğiniz yöne çevirebilirsiniz.

Aromaterapi Yağ Eklenebilir

Yüksek ısı ve korozyona dayanıklı su tankına direkt olarak aromaterapi yağı ekleyebilirsiniz.

Geniş Nemlendirme Sprey Aralığında Çalışma

Sis miktarı ne kadar yüksek olursa, buharın evi ıslatmadan havaya yayılması o kadar kolay olur. Deerma'ya özel şekliyle Çember Sprey Sistemi, türbin hava kanalı sirkülasyonu sağlar ve buhar yoğunluğu ihtiyaca göre evin her köşesini nemlendirmek için artırılabilir.

Yetersiz Su Miktarında Otomatik Kapanma Koruması

Su seviyesi durumuna duyarlı gösterge, yetersiz su miktarında otomatik kapanır ve makinenin kuru çalışmasını engeller.


Temizleme ve Bakım:
 • Optimum performansı korumak için lütfen su haznesini düzenli olarak temizleyin.
 • Lütfen dönüştürücüyü ve filtreyi tortu birikmesini önlemek için düzenli olarak temizleyin. Uzun zamandır temizlenmeyen tortunun temizlenmesi zor olabilir.
 • Lütfen temizlemeden önce makineyi fişten çekin. Makineyi fişten çekerken şiddetle çekmek yerine lütfen fişi doğru şekilde tutun.
 • Makinenin yüzeyini temizlemek için kimyasal çözücüler, benzin, cila tozu vb. kullanmaktan lütfen kaçının. Lütfen makineyi deterjan yerine temiz suyla temizleyin.
 • Lütfen her parçayı yumuşak bir havluyla temizleyin. Tortu çıkmıyorsa, lütfen bizim tarafımızdan üretilen veya yetkilendirilen deterjan kullanın. Sitrik asidi 60 °C suyla eritin (10 mL'ye 1 gram göre su ve sitrik asit karışımı) ve bu karışımı 5 dakika boyunca tortunun üzerinde tutun. Ardından tortuyu bir fırça ile tamamen çıkarın.
 • Filtreyi su deposundan çıkarın ve beyaz sirkede 15 dakika bekletin. Yavaşça on kez çalkalayın ve temiz suyla yıkayın. Temizlenen filtre, işlevleri açısından yeni filtreden farklı olmayacaktır.
 • Makineyi temiz tutmak için lütfen su haznesini düzenli olarak boşaltın.
 • Uzun süre boşta kalacaksa, lütfen makinenin her bir parçasını temizleyin ve kurulayın. Sonra tekrar paketleme kutusuna koyun ve kuru bir yerde saklayın.
 • Üst kapağı ve su deposunun içindeki suyu çıkarın. Konsantratörü su deposunun iç yüzeyindeki "kilitle / aç" ile gösterildiği gibi saat yönünün tersine çevirin ve konsantratörü çıkarın (Lütfen aktif iç parçayı kaybetmemeye dikkat edin); daha sonra atomizörü gerektiği gibi temizleyin.
 • Temizleme işlemi bittiğinde, konsantratörü makineye uygun şekilde yerleştirin ve kilitlenene kadar saat yönünde çevirin.

 • Genel Özellikler
  Marka Deerma
  Stok Kodu DRM-F300
  Üretim Yeri Çin

  Ürün Yorumları

  Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

  Hangi mağazada var?

  Garanti ve İade Koşulları

  Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


   1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

   2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

   3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

   4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

   5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

  Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

   • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

   • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

   • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

   • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

   • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

   • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

   • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

   • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

   • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


  Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


   • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

   • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

   • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

   • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

   • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.