(0)
Britax-Römer Kidfix III M 15-36 Kg Isofixli Bebek Oto Koltuğu

%20
2.299,00 TL
1.839,20 TL
Römer ürünlerinde net %20 indirim Römer ürünlerinde net %20 indirim
Renk
 • Burgundy Red
 • Storm Grey
 • Moonlight Blue
 • Cosmos Black
- 1 +

Ürün Özellikleri

 • Olağanüstü konfor ve ergonomi için optimum iç boyutlar ve oturma alanı
 • Üstün yan darbe koruması; SICT ve derin, yumuşak dolgulu yan kanatlar
 • Son teknolojimiz SecureGuard ile karın kemeri ideal şekilde yerleşir.
 • Ürün Ağırlığı: 7.5 kg
 • Boyutlar (Y x G x D): 67 – 85 x 54 x 43 cm
 • Çocuğunuzun konforunu yepyeni bir boyuta taşır

  Çok sevilen ve başarılı KIDFIX ürün serimiz, şık ve rahat KIDFIX III M ile artık daha geniş. Yeni tasarımı ve uzunluğu arttırılan oturma yeri ile uzun yolculuklarda bile her boydan çocuğa daha fazla rahatlık sunar. Başarısı kanıtlanmış SICT ve SecureGuard güvenlik özelliklerimizi bir araya getirerek mükemmel bir koruma sağlayan ürün 3,5 ile 12 yaş arası çocuklar için hem güvenli hem de konforlu bir şekilde seyahat imkanı sağlar.

  İyi bir haberimiz var: KIDFIX III M, ADAC tarafından düzenlenen (ADAC Online 05/2019) testinde 1,7 puanla "İYİ" derece aldı.

  Herkes için konfor garantisi

  Piyasadaki en rahat yüksek sırtlı koltuk yükselticisi olmak üzere tasarlanan KIDFIX II M, mükemmel ergonomik tasarımıyla uzun yolculuklarda bile çocuğunuza daha fazla rahatlık sunar. Uzunluğu arttırılan oturma yeri ve yumuşak ön kısmı ile daha uzun boylu çocukların da bacaklarının daha rahat ve ergonomik bir konumda durmasını sağlar. Ayrıca tüm gelişimi boyunca çocuğunuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan V şeklindeki genişletilmiş koltuk sırtı, küçük yaşlarda çocuğu daha fazla sarıp sarmalarken büyüdükçe ona daha çok hareket alanı bırakır.

  Emniyeti elden bırakmayın

  Ödüllü KIDFIX ürün serimizden yola çıkarak tasarlanan KIDFIX III M olağanüstü güvenlik özellikleri sunar. Endüstride bir ilk olan SecureGuard tasarımımız karın emniyet kemerini çocuğunuzun leğen kemikleri üzerinde optimum bir konumda tutarken, SICT teknolojisi ise yan darbelere karşı üstün koruma sağlar. Bunlara büyük yan kanatların da eklenmesiyle çocuğunuz kusursuz bir şekilde korunur.

  Şık ve akıllı tasarım

  Yeni modern tasarımı ve siyah kaplaması ile KIDFIX III M her arabada mükemmel gözükür. Dahası, şık kılıfı koltuğa canlı bir görünüm kazandırır ve kusursuz bir tamamlayıcı görevi görür. Tasarım, geliştirme ve üretim işlemleri tamamen Almanya’da yapılan KIDFIX III M çocuğunuzun hem şık hem de güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlar.

  Ergonomik açıdan optimize edilmiş oturma yeri

  Daha uzun boylu çocuklara da maksimum konfor sağlamak için oturma yeri benzer modellere kıyasla yaklaşık %20 daha uzundur. Koltuk, geliştirilmiş şekli ve ekstra yumuşak pedleri ile en uzun yolculuklarda bile rahat ve ergonomik bir oturma pozisyonu sağlar.

  Bu araç koltuğu, arabanızın 3 noktalı emniyet kemeri ve ISOFIX bağlantı noktaları birlikte kullanılarak takılmalıdır. Bu, çocuğunuzun oturmadığı zamanlarda bile araç koltuğu ile araba arasında güvenli ve sağlam bir bağlantı olmasını sağlar.

  Emniyet kemeri ile kullanım

  Bu araç koltuğu, arabanın 3 noktalı emniyet kemeriyle kurulabilir. Eğer araç koltuğunu ISOFIX bağlantı noktası olmayan arabalarda da kullanacaksanız, bu seçenek size büyük kolaylık sağlar. Araç koltuğu üzerindeki emniyet kemeri kılavuzları, koltuğu doğru kurmanıza yardımcı olacaktır.


  Araç & Gereç
  Kullanım Aralığı 15-36 KG
  Genel Özellikler
  Marka Britax-Römer
  Stok Kodu BXR-40009-0445
  Üretim Yeri Almanya
  (0)

  Ürün Yorumları

  Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

  Hangi mağazada var?

  Garanti ve İade Koşulları

  Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


   1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

   2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

   3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

   4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

   5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

  Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

   • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

   • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

   • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

   • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

   • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

   • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

   • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

   • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

   • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


  Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


   • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

   • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

   • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

   • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

   • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.