1

Britax-Römer Evolva 123 Sl 9-36 kg Oto Koltuğu

1.799,00 TL
Renk
 • Storm Grey
 • Cosmos Black
- 1 +

Ürün Özellikleri

Özellikleri:

EVOLVA serisi, 10 yılı aşkın bir süredir ebeveynler tarafından popüler olmuştur. En son eklenen EVOLVA 1-2-3 SL SICT, gelişmiş güvenlik performansı ve üstün bir görünüm sunuyor. Geliştirilmiş Yan Darbe Koruma Teknolojisi (SICT), bir çarpışmadaki çarpma kuvvetini en aza indirir ve Soft Latch ISOFIX özelliği sayesinde, koltuğu doğrudan araca bağlar. 9 kg'dan 36 kg'a kadar olan çocuklar için uygundur ve ISOFIX + 3 noktalı araç emniyet kemeri veya sadece 3 noktalı emniyet kemeri ile çoğu arabaya monte edilebilir.


Yıllar süren araştırma ve testler, EVOLVA serisinin 10 yıldan uzun bir süredir ebeveynler arasında popüler olmasına yardımcı olmuştur. Yeni EVOLVA 1,2,3 SL SICT, üstün güvenlik performansı için koltuğu doğrudan araca bağlaya Soft Latch ISOFIX kurulum sistemiyle birlikte geliyor. Aynı zamanda yan çarpışma durumunda çocuğunuz üzerindeki etkinin etkisini en aza indiren Yan Darbe Yastık Teknolojimizi (SICT) de içerir. Yeni kapak tasarımı üst düzey bir görünüm sunuyor, koltuk başındaki yumuşak kumaşlar ve performans göğüs yastıkları çocuğunuz için ekstra rahatlık hissi veriyor. Tamamen, yıl boyunca yol konforunu ve güvenliğini arttırıyor.


EVOLVA 1,2,3 SL SICT çocuğunuzla birlikte büyür, çünkü 9 kg'dan 36 kg'a kadar olan çocuklar için kullanılabilir. Çocuğunuz büyüdükçe, koltuğu 3 noktalı emniyet kemerini (36 kg'a kadar) entegre kablo demetinden (18 kg'a kadar) geçirerek kolaylıkla bağlayabilirsiniz.


Zamanla muhtemelen çocuğunuzun araba koltuğunu başka bir araca transfer etmek zorunda kalacağınız durumlarla karşılaşacaksınız. Bu, hafif olduğundan ve çoğu otomobilde, ISOFIX ve 3 noktalı emniyet kemeri veya tek başına 3 noktalı emniyet kemeri ile güvenli şekilde monte edilebildiğinden, EVOLVA 1,2,3 SL SICT ile çok kolaydır. Her iki kurulum seçeneği, yan darbe koruma teknolojimizle birlikte (patenti beklemede), yolda bir ebeveyn olarak ihtiyacınız olan esnekliği ve güvenceyi sunar.


 • Yastıklı koltuk başlığımız ve emniyet kemerimiz, çocuğunuzun boyuna uyacak şekilde tek elle kolayca ayarlanabilir. Koltuğu arabanıza takmadan önce, koltuk başlığının doğru konumda olduğundan emin olunuz.
 • Aracınız dağınık olabilir, içecekler dökülebilir veya çocuklar hasta olabilir. Bu yüzden kolayca çıkarılabilen makinede yıkanabilir bir kumaş kılıf tasarladık, böylece hızlı bir şekilde temizleyip yolunuza devam edebilirsiniz.
 • SICT, bir yan çarpışma durumunda çocuğunuza üstün koruma sağlar. Araç ve araba koltuğu arasındaki mesafeyi en aza indirerek çarpma kuvvetini azaltır ve size ulaşmadan enerjiyi emer.
 • Emniyet kemerinde, bir çocuğu güvence altına alırken çok sıkı ve çok gevşek arasında doğru dengeyi bulmanın zor olabileceğini biliyoruz, bu yüzden CLICK & SAFE'i geliştirdik. Emniyet kemeri ayar kayışını çekerken, gerginliğe maruz kaldığında sesli tuş sesini duyabilirsiniz.
 • Sırt üstü güçlendiricilerimiz çocuğunuzu 3 şekilde korur: (1) Koltuk kılıfı, özellikle bir yan etki durumunda çocuğunuza baştan kalçaya kadar koruma sağlar. (2) Üst ve alt kemer kılavuzları, emniyet kemerinin doğru pozisyonu almasını sağlar. (3) Yastıklı koltuk başlığı, çocuğunuzun baş ve boynu için güvenlik ve konfor sağlar.
 • Performans göğsü pedleri, çocuğunuzun hassas boynuna dikkat ve özen göstererek, çocuğunuzun ileriye dönük hareketini önden çarpışma anında azaltır ve rahatlatır. Ayrıca önden çarpma anında, çarpma kuvvetini çocuğunuzun omuz ve göğüslerine eşit olarak yaymaya da yardım ediyorlar.
 • Yaslanma pozisyonu çocuğunuz için rahat bir uyku pozisyonu sağlar.

 • Araç & Gereç
  Kullanım Aralığı 9-36 KG
  Genel Özellikler
  Marka Britax-Römer
  Stok Kodu BXR-27863-0134
  Üretim Yeri Almanya

  Ürün Yorumları

  Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

  Hangi mağazada var?

  Garanti ve İade Koşulları

  Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


   1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

   2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

   3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

   4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

   5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

  Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

   • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

   • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

   • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

   • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

   • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

   • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

   • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

   • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

   • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


  Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


   • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

   • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

   • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

   • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

   • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.