Bebek Güvenlik Ürünleri

0 ürün bulundu

BEBEK GÜVENLİK ÜRÜNLERİ

Bebekler, gelişim sürecinde çok meraklı olurlar. Her şeye dokunmak, tadına bakmak; kısacası evde, dışarıda tüm gördüklerini keşfetmek isterler. Siz de bebeğinize ne kadar özgürlük tanırsanız, ileride o kadar kendine güvenli bireyler olurlar; fakat bazı durumlar onlar için tehlike yaratabilir. Bu yüzden doğumdan itibaren bebeğinizin güvenliği için önlem almanız gerekir. Bebek güvenlik ürünleri ile bebeğinizin yaşam alanında onu tehlikeye atacak tüm durumları engelleyebilirsiniz.

Yeni Doğan Bebekler İçin Güvenlik Önlemi Almak Çok Önemli!

İster yeni doğan bebeğiniz ister daha büyük ve hareketli bebeğiniz olsun evde, arabada ve de dışarıda tüm güvenlik önlemlerini almanız çok önemlidir. Henüz çok küçük ve savunmasız olan bebeğiniz için edineceğiniz birkaç güvenlik ürünü ile bebeğinizi, hayati tehlike yaratacak durumlardan koruyabilirsiniz. İlk 6 ay yan yatırılmaları önerilen bebekler kendi kendilerine dönmeyi bilmez ve genelde sırt üstü yatmaya eğilimlilerdir. Daha sindirim sistemi tam gelişmeyen bebeklerde ilk 6 ay bebek reflüsü görülebilir. Bu gibi durumlarda olası boğulma riskini, bebeğinizi yan yatırarak engelleyebilirsiniz. Bunun için kullanacağınız güvenli uyku yastıkları ile bebeğiniz güvenle uyurken, siz de huzurla dinlenebileceksiniz. Yine henüz çok küçük olan bebeğiniz için kullanacağınız anne yanı yatağı ile bebeğinizin düşme tehlikesiyle karşı karşıya olacağı koltuk üzerinde, onu ekstra güvenli bir bölgede tutarak rahatça uyumasına yardımcı olursunuz. Yorgun olduğunuz zamanlarda bebeğinizi kendi yatağınızda güvenli yastığı ile uyutabilirsiniz.

Bebekler İçin Bel Koruyucusu ile Bebeğinizi Güvenle Taşıyın

Bazı bebekler daha doğdukları andan itibaren çok hareketli olabilir. Siz kucağınızda taşırken bir anda kendini geriye atması sonucu omuriliği zedelenebilir. Ayrıca henüz kas ve kemikleri tam gelişmeyen yavrunuzun, bebeklerin kucakta nasıl taşınacağını bilmeyen kişiler tarafından taşınması sağlık açısından tehlikeli olabilir. Bebek bel koruyucu sayesinde ilk üç ay kucakta yanlış taşımaya karşı önlem alabilirsiniz. Bebeğinize bel desteği sağlayan bu koruyucu, aynı zamanda bebeğinizin belini sıcak tutarak gaz sancılarını da azaltır. Çok uygun fiyata sahip olacağınız bebek bel koruyucusunu, cırt cırtları sayesinde bebeğinize kolayca giydirebilirsiniz.

Açılabilen Tüm Kapı ve Pencerelerin Hâkimiyeti Sizden Sorulacak!

Gittikçe hareketlenen, emeklemeye ya da yürümeye başlayan bebeğiniz pencere ve kapılara el atmaya başlar. Bu onları çok büyük tehlikelere sokabilir ve bu yüzden kapı pencere alarmı aramaya başlarsınız. Kapı – pencere uyarı sensörleriyle bebeğinizin ulaşmasını istemediğiniz tüm kapı, pencere, çekmece ve dolapların açılıp açılmadığını kontrol edebilirsiniz. Takması çok kolay olan bu kapı alarmları ile evde açılmasını istemediğiniz yerlerin güvenliğini artırabilirsiniz. Akıllı cihazınızdan uygulama yardımıyla, rahatlıkla kapıların ne zaman açılıp kapandığını takip edebilirsiniz. İster evde ister dışarıda olun, her an sizi uyaracak olan bu sistem ile bebeğinizin güvenliğini artırabilirsiniz. İki adet AAA pil ile çalışan kapı alarm sistemi, internet sitemizin bebek güvenlik ürünleri kategorisinde sizleri bekliyor.

Her An Güvenle Bebeğinizi Takip Etmenin Yolu Telsiz ve Kameralardan Geçer

Bebeğiniz uyurken ya da odasında oynarken, en büyük kurtarıcınız olan telsiz ve kameralar ile gönül rahatlığıyla dinlenebilir ya da işlerinizi halledebilirsiniz. Güvenilir markaların en kaliteli telsiz ve kameraları ile bebeğinizi takip etmek artık daha kolay olacak. Sadece ev içindeyken değil, işte ya da dışarıda iken istediğiniz an bebeğinizi izleyebilmek için tasarlanan kameralar ile bebeğinizin o an ne yaptığını görebilecek ve güvende olduklarından emin olacaksınız. Görüntülü sistem haricinde her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz telsizler ile bebeğinizin sesini takip ederek, ihtiyacı olduğu an yanına gidebilirsiniz. Telsizler sayesinde farklı odalarda vakit geçirirken, acaba bebeğimin sesi mi diye sürekli tetikte olmazsınız.

Sadece Bebeğiniz Değil, Sizin Güvenliğiniz de Bizim İçin Çok Önemli!

Hamileyken kadınlar en çok bel ağrılarından şikâyet ederler. Göbeğin büyümesinden dolayı bele olan baskı daha da artar ve bu bazen kadınları yürüyemez hale getirir. Edineceğiniz hamile bel destek bandı ile daha rahat bir hamilelik geçirirsiniz. Cırt cırtlı bantları sayesinde her bedene uyacak bu hamile kemeri bel ağrınızı hafifletirken duruşunuzu da düzeltir. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle, çok uygun fiyata sahip olacağınız bu kemer sayesinde hamileliğinizin son haftaları daha keyifli geçecek.

Bebeğinizin ve sizin güvenliğinizi ön planda tutan ebebek, her bütçeye uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile sizlerin hizmetinde. Çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bebek güvenlik ürünleri ile evden ve dışarıdan bebeğinizi rahatlıkla takip edebileceksiniz.

'