2000x130-cekilis-ustbant.jpg

Ürün Özellikleri

ebebek’ten Bebek dergisi Temmuz sayısı çıktı!

Temmuz sayımız dopdolu içeriği ve sürpriz hediyeleri ile sizlerle…

Her zamanki gibi birbirinden önemli sağlık haberlerinin ve değerli konukların yer aldığı derginin ilgi çekici konu başlıklarından bazıları ise şöyle:

“Çocuklarımız Giresun’da huzurla büyüyorlar”

Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız Pınar Aydın iki çocuklu yaşamını ebebek’ten bebek dergisi okuyucuları ile paylaştı. 

”Her doğum bir hikaye”

Doğumu teorik bilgilerle değil, yaşanmış gerçek hikâyeler üzerinden anlatan Her Doğum Bir Hikaye adlı kitabın yazarı Doktor Furkan Karabaşoğlu, ‘‘Anne-baba adayları hikayeleri keyifle okurken ne kadar çok bilgi edindiklerini, kitap bittiğinde anlayacaklar’’ diyork kitabı ile ödül alan ve çocuk edebiyatının en değerli kalemleri arasında gösterilen üretken yazar ve aynı zamanda avukat Güzin Öztürk’le çok sevilen kitaplarını ve kahramanlarını konuştuk.

Çocuklar için Vimbo

Minik arkadaşlarımız için hazırlanmış yepyeni bir uygulama var. 2-6 yaşa özel sesli ve resimli kitap uygulaması Vimbo’yu kurucu ortağı sanatçı Rıza Ömer Yavuz’dan dinledik. Kitapların seslendirmesini ve çizimlerini yapan sanatçılar Çiçek Dilligil, Batuhan Özer ile de çocukların renkli dünyasındaki yolculuğun püf noktalarını konuştuk.

Anne adayları vücudunuzu susuz bırakmayın

Yeterli miktarda su tüketimi hamilelikte görülen pek çok sorunun önüne geçiyor. Kadın Hastalıkları Doğum ve Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Arda Lembet hamilelik döneminde su tüketiminin önemli ayrıntılarını anlattı.

Yaz hastalıklarına karşı önlem alın

Ailelerin yaz aylarında görülebilen hastalıklara karşı dikkatli olması çocuklarını iyi gözlemlemesi gerekiyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Zermine Büyükkeçeci’ye en sık görülen yaz hastalıklarını ve korunma yollarını sorduk.

Oyunla ilgili 5 soru 5 cevap

Oyun bebeklerin iletişim aracıdır. Ayına ve gelişimine uygun oyunlar onun hem sosyalleşmesini hem de kendini ifade etmesini sağlar. Erken Çocukluk Eğitimcisi ve Oyun Danışmanı Feyza Yeliz Bayındır, ailelere rehber niteliğinde bir yazı hazırladı.

Vitamin deposu meyveler

Sağlıklı beslenmede önemli bir yere sahip olan meyvelerin özellikle çocuklar tarafından yeterli miktarda tüketilmesi son derece faydalı… Medistanbul Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hatice Bulut, yaz meyvelerini ve çocuklara meyveleri sevdirmenin yollarını anlattı.

Uzman görüşleri, aylık burç yorumları, doğum hikayeleri, yemek tarifleri, ev dekorasyon, ajanda ve daha fazlası Temmuz sayısında!


Genel Özellikler
Marka Bebek
Stok Kodu BEK-0721
Üretim Yeri Türkiye
(0)

Ürün Yorumları

Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

Hangi mağazada var?

Garanti ve İade Koşulları

Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


 1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

 2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

 3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

 4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

 5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

 • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

 • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

 • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

 • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

 • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

 • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

 • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

 • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

 • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


 • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

 • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

 • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

 • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

 • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

'