2000x130-cekilis-ustbant.jpg

Ürün Özellikleri

ebebek’ten Bebek dergisi Eylül sayısı çıktı!

Eylül sayısı yine rengarenk tasarımı, dopdolu içeriği ve sürpriz hediyeleri ile sizlerle…Her zamanki gibi birbirinden önemli sağlık haberlerinin ve değerli konukların yer aldığı derginin ilgi çekici konu başlıklarından bazıları ise şöyle:

“Hayat’la günler lunaparkta gibi geçiyor”

Başarılı oyuncu Feride Çetin, Türkiye’de pandemi vakasının ilk açıklandığı gün kızı Hayat’ı kucağına aldı. Bu süreçte kızına kimseden yardım almadan kendisi bakan Çetin ile hamileliğini, anneliğini ve Hayat’la geçen güzel günlerini konuştuk.

”Sınıfta anlattığı hikayeler kitap oldu”

Çocuk kitapları yazarı Ahu Gölcüoğulları Karagülle’nin yazarlık macerası anasınıfı öğretmeniyken hayalindeki öyküleri sanki bir kitaptan okuyormuş gibi öğrencilerine anlatmasıyla başlamış. Minik arkadaşları, “Öğretmenim bu hikâyeleri akşam yatmadan önce de dinlemek istiyoruz!” deyince hikâyeleri kitaplaştırabilmek için kolları sıvamış. Kendisi ile yaptığımız röportajımızda onu ve kitaplarını yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

Hipertansiyona karşı önlem alın

Hipertansiyon hamilelik döneminde hem annenin hem de bebeğin sağlığı açısından pek çok ciddi soruna neden olabiliyor. Korunma ve tedavi ile ilgili bilinmesi gerekenleri BHT Clinic stanbul Tema Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Rıza Kaya anlattı.

Duyu bütünleme hakkında neler biliyorsunuz?

Otizm, hiperaktivite ve daha pek çok benzer tanısı olan çocuklara uygulanan Duyu bütünleme terapisi hakkında merak edilenleri Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Özel Hıfzı Özcan Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Fizyoterapisti Enes Çetin anlattı.

Hamilelikte hangi aşıları olmalı?

Anne adayları özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde grip aşısı yaptırmalı mı? Başka hangi aşıları yaptırarak hastalıklara karşı önlem alabilir? Bu soruları Amerikan Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Telce Ayşen Boza’ya yönelttik.

Güvenli bağlanma nasıl oluşur?

Anne çocuk arasında güvenli bağlanmanın oluşabilmesi için ilk 0-18 ay arasında bebeğinizin hem fiziksel hem de duygusal ihtiyaçlarının anlaşılması ve karşılanması çok önemlidir. 24+4 Psikolojik Danışmanlığın Kurucusu Psikolog Hatice Ertuğrul, güvenli bağlanmanın çocuklar üzerindeki etkilerini anlattı.

Çocuğunuzun gelişimine mindfullness etkisi

Son zamanların popüler kavramlarından olan ‘‘mindfulness’’ dikkati bilerek, isteyerek seçtiğimiz bir şeye yönlendirmek ve bu durumdan ortaya çıkan farkındalık olarak açıklanıyor. Uzman Dr. Eda Uslu mindfulness’ın çocuklar üzerindeki olumlu etkilerini anlattı.

Bebeklerde gece terörü

Gece terörü bebeklerin ve çocukların yaşadığı bir uyku bozukluğudur. Kâbus, uykuda yürüme, uykuda konuşma veya kafa karışıklıkları gibi son derece doğal bir durumdur. Bebek Uyku Danışmanı Cansu Özel, gece terörü hakkında merak edilenleri anlatıyor.

Uzman görüşleri, aylık burç yorumları, doğum hikayeleri, yemek tarifleri, ev dekorasyon, ajanda ve daha fazlası Eylül sayısında!


Genel Özellikler
Marka Bebek
Stok Kodu BEK-0920
Üretim Yeri Türkiye
(0)

Ürün Yorumları

Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

Hangi mağazada var?

Garanti ve İade Koşulları

Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


 1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

 2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

 3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

 4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

 5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

 • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

 • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

 • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

 • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

 • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

 • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

 • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

 • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

 • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


 • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

 • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

 • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

 • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

 • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

'