İçeriğe Geç

Bebek Burun Aspiratörü


16 ürün bulundu
Nazal Burun Aspiratörü
14,99 TL
baby&plus Nazal Burun Aspiratörü
4.0 2 YORUM
Klinoz Burun Aspiratörü Yedek  Uç
19,99 TL
Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Yedek Uç
4.842105263157895 19 YORUM
Burun Aspiratörü Yedek Filtre
15,99 TL
Milkway Burun Aspiratörü Yedek Filtre
4.0 3 YORUM
Klinoz Burun Aspiratörü
29,90 TL
Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü
4.756410256410256 39 YORUM
561 Burun Aspiratörü
13,50 TL
Bebedor 561 Burun Aspiratörü
3.268292682926829 41 YORUM
Silikon Burun Aspiratörü
14,99 TL
Wee Baby Silikon Burun Aspiratörü
5.0 1 YORUM
Burun Aspiratörü
24,90 TL
Milkway Burun Aspiratörü
5.0 1 YORUM
Burun Aspiratörü
39,90 TL
Nose Frida Burun Aspiratörü
4.523809523809524 21 YORUM
Burun Aspiratörü
29,90 TL
Chicco Burun Aspiratörü
3.3333333333333335 3 YORUM
İzotonik Deniz Suyu Spreyi 100 ml
49,90 TL
Chicco İzotonik Deniz Suyu Spreyi 100 ml
2.375 8 YORUM
Burun Aspiratörü Yedek Filtre
14,99 TL
Nose Frida Burun Aspiratörü Yedek Filtre
4.0 4 YORUM

BEBEK BURUN ASPİRATÖRÜ

Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza aldığınız an, hayatınızdaki en önemli ve en güzel andır. İşte o an, sizden bir parça olan bu küçük canlıyı her şeyden ve her kötülükten ne pahasına olursa olsun koruyacağınıza kendi kendinize söz verirsiniz. Artık dünyadaki en önemli şey, yavrunuzdur. Yalnız atladığınız bir konu olacak ki, çocukları hastalıklardan koruyabilmek her zaman mümkün olmaz. Siz ne kadar sakınırsanız sakının; bebeğiniz tozdan, nemden, havadan, sudan, kimi zaman sizden bile etkilenir. Özellikle mevsim geçişlerinde ve kış aylarında, ortalıkta gezinen mikrop ve virüslerden bir şekilde olumsuz etkilenirler ve hastalanırlar. O minicik burunlar enfeksiyonlar tarafından ele geçirilir ve tıkanır. Tıkanık bir burun ise, hem bebeğinizin hem de sizin korkulu rüyanızdır. Bebeğinizin uyku ve beslenme düzeni, düzgün nefes alamadığı için bozulur. Huysuzluklar ve keyifsizlikler başlar. Bu döneminizin en büyük yardımcısı ise, bebek burun aspiratörü olacaktır.

Bebeklerde Burun Temizliği Günlük Hayatlarını Etkiliyor

Bebeğiniz, belli bir döneme kadar sadece burnundan nefes alabilir. Ağızdan nefes almayı belli bir zaman sonrasında öğrenirler. Bu sebeple, çocuğunuzun burnunda herhangi bir tıkanıklık oluştuğunda, bu durum onun tüm günlük yaşantısını olumsuz etkileyecektir. Burnu tıkanıkken ememeyecek, rahat beslenemeyecek ve gece uyurken nefes alamadığı için sıkıntı yaşayacaktır. Gün içerisinde de keyifsiz ve huysuz bir bebeğe dönüşecektir. Yavrunuzun solunum yolunu kapatan bu salgıdan kurtulmasına yardımcı olmak ise, siz ebeveynlere düşüyor. Bu amaçla üretilmiş bebek burun temizleme aparatları sayesinde bebeğinizin burun temizliğini yapabilir, yavrunuzu bu dertten kurtarabilirsiniz.

Burun Tıkanıklığına En Kolay Çözüm Yolu, Burun Aspiratörleri

Enfeksiyondan dolayı oluşmuş ve nefes almayı zorlaştıran mukusu bebeğinizden uzaklaştırabilmenin en rahat yolu, burun aspiratörü kullanmaktır. Yavrunuz, belli bir yaşa gelene dek kendi burun temizliğini kendisi yapamaz. Gece, gündüz, evde veya dışarıda olduğunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, burun kanallarını açarak bebeğinizin nefes alıp vermesini kolaylaştıracaktır. Gece yatmadan veya yemekten önce kullanmayı tercih ederek yavrunuzun daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Burun Aspiratörlerini Kullanmak Çok Kolay!

Kendi burnunu temizleme yeteneği henüz gelişmemiş olan yavrunuzun tıkalı kanallarını açabilmek için farklı yollar dener, birçoğunda da başarısız olursunuz. Minik burnunu acıtmaktan, fazla sıkmaktan, canını yakma ihtimalinden çekinirsiniz. Zaten siz bebeğinize bunları yapamadan o çoktan huysuzlaşıp ağlamaya başlar bile! Böyle zamanlarda zorluk çektirmeyecek ve pratik kullanıma sahip bir burun pompası tercihinde bulunarak, tüm mukusu o bölgeden rahatlıkla uzaklaştırabilirsiniz. Ebeveynler, burun aspiratörlerini kullanma konusunda endişeli olabilmektedir; ancak basit kullanımı sayesinde endişelenmenize hiç gerek yok!

Burun aspiratörünün ucundaki aparatı bebeğinizin burnuna yerleştirip diğer ucundan nefesinizle yavaşça çekerek bütün burun salgısını çekebilirsiniz. Burunda kuruluk varsa, bebeğinizin burun deliklerine birkaç damla deniz suyu damlatarak yumuşamasını sağlayıp ardından temizleme işlemine geçebilirsiniz. Üstelik, ılık su ve sabun kullanarak bu aparatları rahatça temizleyebilir, bir sonraki kullanımınıza hazır hale getirebilirsiniz.

ebebek ile Bebekler Rahat Nefes Alacak!

Bebeklerin en büyük problemi burun tıkanıklığı ile mücadelenizde de ebebek yanınızda! Minik burunların rahat nefes alabilmelerine yardımcı olacak bebek burun aspiratörü çeşitlerini, ebebek sizlerle buluşturuyor. İster basit tasarımlı, elinizle vakum yapabileceğiniz; isterseniz hortumu bulunan, nefesinizle çekerek kullanabileceğiniz aspiratör çeşitlerini, uygun fiyatlarla ve ebebek kalitesi ile temin edebilirsiniz. Üstelik, sektörün öncü markalarına ait farklı ürünlerini, bütçenizi sarsmadan ebebek’e özel indirimler ve avantajlı kampanyalarla satın alabilmeniz mümkün. Başucu kurtarıcınız olacak bu aspiratör çeşitlerini inceleyebilmek ve ekonomik fiyatlarla sahip olabilmek için, siz de zaman kaybetmeden ebebek’i inceleyin ve fırsatları kaçırmayın!