kargo-bedava-ust-bant.jpg

8 ürün bulundu

Molfix Bebek Bezi

Bebeklerin çoğu doğduğu günden itibaren yaklaşık 2,5-3 yaşına kadar tek kullanımlık bez kullanırlar. Bu bezlerin 3 yıl boyunca günün 24 saati bebeğinizi saracağı gerçeğini düşündüğümüz zaman, bebeklerin yiyip içtikleri kadar kullandıkları bezin kaliteli ve güvenilir olmasının da önemli olduğu gerçeğiyle karşılaşıyoruz. Molfix bebek bezi bebeğinizin ihtiyaçlarına ve sizin beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebilecek özelliklere sahip muhteşem bir üründür.

Molfix Bebek Bezi Kalitesinin Sırrı

Bir bebek bezinde aranan en önemli özellik, sızdırmaz olması gibi görünse de tecrübeli bir ebeveyn kaliteli bir ürün için bu özelliğin tek başına yeterli olmayacağını kesinlikle bilir. Kalite tek bir iyi özellikle sınırlanamayacağı gibi, fiyatının yüksek olmasıyla da ölçülebilecek basit bir olgu değildir. Molfix bebek bezi aşağıdaki özellikleri ile kaliteli olmayı başarmış ve ebeveynlerin tercihi olmuştur.

1)    Ultra Emici Özelliği

Bebek bezlerinin üretiminde kullanılan emici tabaka molfix ürünlerinde ekstra güçlendirilmiş, çift katlı sızdırmaz bariyerler ise son teknoloji ile geliştirilmiştir. Böylece ürün sıvıyı emici tabaka içerisinde topaklanma oluşturmadan hapsedip, yanlardan sızdırmayı engelleyerek bebeğin cildinin kuru kalmasını sağlar. Cildi kuru kalan bebek mutludur. Çünkü geceleri uykusu, gündüzleri ise keşif tutkusu bölünmez ve gelişimine ara vermeden son hız devam eder. 

Marka, bazı ürünlerinde ıslaklık göstergesi bulundurur. Bu gösterge bebeğinizin altını ıslatması durumunda renk değiştirir. Böylece altının ıslak olup olmadığını anlamak için her defasında oyununu bölüp bezini tamamen açmak zorunda kalmazsınız. Alt kıyafetini biraz sıyırıp renk göstergesine bakmanız, değiştirme zamanının gelip gelmediğini anlamak için yeterli olacaktır.

2)    Esnek ve Anatomik Olması

Miniklerin her an yeni şeyler keşfetmeye hazır olduklarından dolayı çok hareketli olduklarını, bir an bile yerinde duramadıklarını biliyoruz. Öyleyse bebek bezlerinin esnek ve anatomik özellikte olmasını beklemek bir lüks değil, bir ihtiyaçtır. Molfix bezler bu ihtiyacı süper esnek yan bantları ve inceltilmiş anatomik yapısıyla en konforlu şekilde karşılamaktadır.

3D elastik gövde sistemi, markanın bezlerini ön plana çıkaran yeni bir özelliktir. 3D elastik gövde, ürünün sıvıyı emerken sertleşmesini engeller. Sıvı yüzeye dengeli bir şekilde dağıldığından bebek, hareketleri kısıtlanmadan keyifle oynamaya devam eder.

Molfix, göbeği henüz düşmemiş minikleri de unutmadı. Yeni doğan bebekler için üretilen ürünlerin ön kısmında göbek bağı oyuntusu yer alır. Böylece miniğiniz göbeği düşene kadar bez içerisinde rahatça hareket edebilir.

3)    Cilde Dost Yapısı

Bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan dermatolojik testlerden tam not alan molfix, cilde dost bir üründür. Air-soft teknolojisi bezin iç-dış yüzeyinde hava akışına izin vererek cildin nefes almasını sağlarken yumuşacık dokusu ile tahriş olmasının önüne geçer.

Bazı ürünlerin iç yüzeyinde aleo vera ve papatya özü gibi doğal nemlendiriciler bulunur. Bu özellik narin cilt dokusunu koruyarak pişik oluşumunun önüne geçer.

4)    Fiyat-Kalite Dengesinde Kullanıcının Yanında Olması

Molfix bebek bezlerinin ebeveynler tarafından tercih edilmesinin tek sebebi kalitesi değil, aynı zamanda fiyatıdır da. Bir bebeğin, kendisi tuvaletini yapmayı öğrenene kadar ortalama 6 bin adet bez tükettiğini düşünürsek, pahalı olan daima iyidir imajı bu markayla yıkılmış ve kaliteyi ucuza almak isteyen ailelerin kurtarıcısı olmuştur. 

Bebeğinize bez alacağınız zaman tek kriteriniz fiyatının ucuz olması ya da bebeğin cildini kuru tutması olmamalıdır. Molfix bebek bezi hem fiyatı hem de kalitesiyle tüm kriterlerinize cevap verebilecek özellikte bir üründür. Tasarım, anatomik yapı ve esneklik özellikleriyle bebeklerin gelişimini destekleyen bu markanın ürün seçeneklerini ebebek güvencesiyle uygun fiyatlara almak için hemen sipariş verin ya da mutlaka mağazalarımıza uğrayın.