Bebek Arabası Ön Bar

0 ürün bulundu

BEBEK ARABASI ÖN BAR

Eskiden bebekler kırk gün boyunca evden çıkarılmaz ve evde maksimum koruma altına alınırlardı. Çünkü bağışıklık sistemi güçsüz olan bebeklerin dışarı çıktıklarında hasta olacakları düşünülürdü. Aslında bu konuda kaygılanmaları normaldi; çünkü koruyucu aşılar, anne ve bebek beslenme şartları, ebeveyn bilinci, doğum öncesi ve doğum sonrası bebek ve anneye yapılan testler bu kadar gelişmiş değildi ve bu durum anne bebek ölüm oranının fazla olmasına sebep oluyordu. Ancak günümüzde durum çok farklı. Anne adayları daha hamile kalmadan folik asit, vitamin ve kaliteli besin takviyesiyle gebeliğe hazırlanıp, gebelik süresince hem kendi hem de bebeği için tüm testleri yaptırıp, koruyucu önlemleri alıyorlar. Yani bebekler artık daha sağlıklı dünyaya geliyorlar. Öyle ise bebeğinizi ve kendinizi artık kırk gün boyunca eve kapatmanın gereği yok.

Doğumdan itibaren bebeğinizi dışarıya güvenli bir bebek arabasıyla içiniz rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. Ancak bebeğiniz için gerekli tüm önlemleri almış olduğunuzdan emin olmalısınız. Bebeğinizin güvenliğini tam anlamıyla sağlamak için, arabanızın beş nokta emniyet kemeri yeterli değildir. Bebek arabası ön bar, bir bebeğin güvenliği için önemli aksesuarlardan biridir.

Bebek Arabası Ön Bar Bebeğimin Güvenliğini Nasıl Sağlar?

Bebeklerin her yaşta, yaşının getirdiği gelişim özelliklerine uygun farklı hareket kabiliyetleri vardır. İster koşup oynayacak yaşta ister daha poposunun üzerine oturamayacak yaşta olsun, bebekler oldukça hareketlidirler. Bu nedenle minik yavrunuzla dışarı çıkarken, bebeğinizi yerine güvenle sabitlediğinizden emin olmanız gerekir. Özellikle bebeğiniz kendi arabasındayken; siz yolu kontrol etmekle meşgul olup, bebeğinizin arabasını arabaların ve yaya trafiğinin arasından güvenli bir şekilde sürmeye çabalarken, her an gözünüz bebeğinizin üzerinde olamayacaktır. Bu nedenle bebeğinizin emniyet kemerinden kayma, çıkma ihtimaline karşı arabanızda mutlaka bebek arabası ön bar bulunmalıdır. Böylece minik yavrunuz araba içerisinde kaysa dahi güvenlik ön barından destek alacak ve kendini koruyabilecektir. Ayrıca arabayı yanlışlıkla bir yere çarpmanız ya da size bir bisiklet ya da market arabası çarpması gibi kazalarda ön bar, arabanın ön kısmına kalkan oluşturacak ve bebeğinizi koruyacaktır.

Güvenlik Dışında Bebek Arabası Ön Barı Kullanım Alanları

Bebek arabası ön barı güvenlik amaçlı arabaya konmuş bir aksesuar olsa da güvenlik sağlamak dışında başka fonksiyonları da vardır. Ürün üzerine bebeğinizin en sevdiği oyuncak, çıngırak ya da bez kitabını takıp, seyahat süresince oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Üstelik oyuncağını düşürüp kaybetme olasılığı olmadan. Bazen bebeğinizin arabasını yüksek bir kaldırım ya da basamaktan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda sağlam bir ön bar ile arabayı kolayca kavrayıp, bebeğiniz içindeyken bile güvenle taşıyabilirsiniz.

Bebek Arabası Güvenlik Ön Barı Model Seçenekleri

Bebek arabalarının güvenlik aksesuarlarından biri olan bebek arabası güvenlik ön barı, arabanızı daha güvenli ve konforlu hale getirebilmek için tasarlanmıştır. Dış kısmı cildi terletmeyecek türden plastik ya da deriden üretilen modelleri mevcuttur. Böylece bebeğinizin minik elleri ön barı tutarken terleyip kaymayacak, siz arabayı bardan tutup kaldırdığınız esnada elinizden kayıp düşmeyecektir. Bazı modellerde iç kısım metalden yapılabildiği gibi, esnek ve sağlam plastik malzemeden üretilen modelleri de mevcuttur.  Bebek arabası ön barı farklı renk seçenekleriyle üretilmiştir. Böylece ister arabanızla aynı renk alıp arabanın bir parçası haline getirirsiniz, isterseniz de farklı ve canlı renkler kullanarak arabanızı diğer arabalardan farklı ve özel hale getirebilirsiniz.

Sağlam ve Kaliteli Bebek Arabası Ön Bar Seçenekleri ebebek’te!

Bebeklerin güvenliği, konforu ve annelerin bebekleri ile rahat bir yolculuk yapmaları için vazgeçilmez bebek arabası aksesuarlarından biri olan bebek arabası ön bar, farklı renkler ve farklı marka arabalara uyumlu modelleriyle ebebek’te sizleri bekliyor. Kaliteli, güvenilir, eğlenceli ve uygun fiyatlı ürün seçeneklerini mağazalarımızda inceleyip, arabanıza deneyerek, alanında uzman olan çalışanlarımızdan yardım alarak doğru ürünü kolayca satın alabilirsiniz. İsterseniz de tek tıkla sitemiz üzerinden satın alabilir, aynı gün kargo imkânıyla ürününüze hemen ulaşabilirsiniz.

'