İçeriğe Geç

Easywalker Bebek Arabası


EASYWALKER BEBEK ARABASI

 

Doğum öncesi yapılan alışverişte en önemli kalemlerden biri de bebeğinize alacağınız arabadır. Yeni doğduğunda belki kucağınızdan indirmek istemeyecek, sürekli kokusunu duyabileceğiniz kadar yakın mesafede tutmak isteyeceksiniz. Fakat bebeğiniz gün geçtikçe büyüyecek, o hızla büyüdükçe sizin de onu gittiğiniz yere rahatça götürmenize yardımcı olacak bir araca ihtiyacınız olacaktır. Tam bu noktada piyasada bulunan birçok seçeneğe karşılık Easywalker bebek arabası size bambaşka bir deneyim sunuyor! Bebeğinize nasıl bir seyahat kalitesi sunduğunu anlamak için markanın ürünlerini mutlaka inceleyin.

 

“Bebeğinizin Gözünden Dünyayı Yeniden Keşfedin!”

 

1989 yılında Hollanda’nın Amsterdam kentinde kurulan markanın mottosu “Çocuğunuzla birlikte hayat boyu hatırlanacak anılar oluşturun; çünkü hayat yaşadıklarınızla ilgilidir, sahip olduklarınızla değil.” şeklindedir. Ve bu bakış açısıyla da sizlere birlikte geçirilen zamanı mümkün olan en rahat biçimde yaşatmak için üretim yapmaktadır. Hem teknik hem de imaj açısından oldukça donanımlı ürünleriyle Easywalker arabaları, siz ve bebeğiniz için maksimum konforu sağlıyor!

 

EN1888 Nedir?

 

Bebeğinize alacağınız arabada dikkat etmeniz gereken ilk şey kuşkusuz güvenlik önlemleridir. Bu anlamda Easywalker bebek arabalarının EN1888 standartlarına göre test edilip, yangın güvenliği ve kimyasal uyumluluk için onaylanmış olup olmadığını göz ardı etmemek gerekir. EN, yani “European Norm”, Avrupa Standardının kısa yazılışıdır. TSEN 1888 standardı, Türkiye’de bebekler için üretilen arabaların Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini ve bebeklerin güvenliğinin sağlandığını gösteren bir belgedir.

 

Kullanım Kolaylığı Ve Konforlu Tasarımı İle Size ve Bebeğinize En Uygun Ürün!

 

Minik yavrunuz kucağınızda değilken de sizin sağladığınız konfordan geri kalmasını istemezsiniz. Huzurlu bir seyahat imkanı tanıyan Easywalker bebek arabaları, bebeğiniz dışarıyı seyretmek istediğinde ya da uyurken kullanabileceğiniz, tek elle ayarlanabilen 4 farklı yatış pozisyonuna sahip ürünlerdir. Uyuduğunda tam yatar şekle getirebileceğiniz ürünü, güzel bir havada güneşten faydalanmasını isterseniz dik konuma getirerek maksimum konfor elde edebilirsiniz. Ekstra büyük tentesiyle bebeğinizi güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından, rüzgar ve yağmur gibi dış etkenlerden korur. Ayrıca hava sirkülasyonunu sağlayabilmek adına tentede havalandırma bölümü ve bebeğinizi sürekli kontrol edebileceğiniz bir pencere bulunmaktadır.

 

Rahat Bir Sürüş İçin Öncelik Güvenlik!

 

Doğumdan itibaren 20 kg’a kadar kullanabilen (5 kg alt sepet taşıma kapasitesi ile birlikte) Easywalker bebek arabası, 5 nokta emniyet kemer sistemi ile bebeğinizin güvenliği tam olarak sağlanmaktadır. Doğumdan itibaren kullanılabilen bu ürünler, yumuşak kemer yastıkları ile kemerlerin bebeğinizin cildini tahriş etmesini engeller. Tekerlekleri 360 derece dönebildiği için herhangi ani bir durumda yüksek manevra kabiliyetini kullanabilir, etkili fren sistemiyle zorlanmadan durdurabilirsiniz. Lastiklerle yol arasındaki sürtünmeyi en üst seviyeye getirerek sürüş stabilitesini sağlayan süspansiyon sistemi ve rulmanlı teker yapısı zorlu zeminlerde bile sizlere rahat bir yolculuk imkanı sunar. Ayrıca aracınızla seyahat ederken miniğiniz uyuduğunda onu uyandırmadan ana kucağı ile kolayca arabasına adapte edebilirsiniz.

 

Hafif, Kullanışlı Ve Pratik Tasarım!

 

Easywalker bebek arabalarının yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş ergonomik tasarıma sahip tutma kolları, rahat ve kolay bir kullanım sunar. Kolay yön verilebilir, kullanılmadığında ise rahat saklanabilir olması için hafif ve sağlam alüminyum şaseden üretilmiştir. Tente, alt sepet ve iç pedi ile beraber sadece 6,5 kg gelmektedir. Kolay baston katlanma özelliği sayesinde kolayca kapanır ve kapandığında otomatik kilitlenir. Askı kayışı sayesinde rahatlıkla omzunuza asarak taşıyabilirsiniz.

 

ebebek, her zaman olduğu gibi en kaliteli ürünleri ve farklı fiyat seçeneklerini siz anne babalarla buluşturuyor! Easywalker bebek arabası çeşitlerini de dilerseniz ebebek mağazalarında inceleyerek, dilerseniz de sitemiz üzerinden tek bir tıkla kolayca satın alabilirsiniz.