2000x130-PlajOyuncak-header.jpg

(26)
Babyjem Çocuk Güvenlik Kemeri

59,99 TL
- 1 +

İlk adımlardan itibaren kullanılabilir

16/12/2021
Dilek Kutnak 

Bebeğimiz çok hareketli. Ürünü mağazada görünce bulunsun diye aldık. İlk adımlarını koşarak atmaya başlayıp da sahip çıkmak zor olunca evde güvenli yürüme pratiği yapması için kullandık. Elinden kolundan tutmayınca hem kendi dengesini bulması açısından hem de ani bir düşüşe mani olması nedeniyle çok faydasını gördük.

3. Kişi yorumları....

07/10/2021
GULSAH TEZCAN ÇETİN 

Ürünü almamış olan veya kullanmak bir nedeni olmamış olanların yorum yapması kadar saçma birşey görmedim. Ama zaten bu bizde kronik bir sorun. Alalade herkese konulmuş hiperaktif teşhisi olan ama sadece ilgisizlikten ve yaramazliktan hareketli olan çocukları olan ebeveynlere hitap eden bir ürün değil. Gerçek hiperaktif çocuk tehlikeyi on göremez Nano saniyede anlamadan yola fırlayabilir ortadan kaybolabilir. O yüzden her ürün sadece sizin kullanırsanız diye üretilmiyor ihtiyacı olan kişilere biraz saygı duyabilir beğenmeyip yakıştıramayisinizi kendinize saklayabilir. ( Ürünü alıp beğenmeyen ele hariç tabiki). Bende tatile çıkarken aldım her ihtimale karşı gittiğim yer kalabalık caddelerin olduğu bebek arabası kullanmadan çocuğumun yürümesini istediğim bir ortamda hem o özgürce elimi tutmadan yürüdü hemde ben onu gözden kaybetmedim huzurla sorunsuz bol bol gezdik.

Ürün Özellikleri

  • Çocuğunun kalabalıkta kaybolma endişesi yaşayan ebeveynler için ideal bir güvenlik kemeridir.
  • Çocuğunuzun yanınızdan ayrılmasını engeller.
  • Döner şeklindeki bağlantı noktası sayesinde dolanmayı önler.
  • Çocuğun bileğine de takılabilir.
  • 1 yaş üzeri için uygundur.

Genel Özellikler
Marka Babyjem
Stok Kodu BJE-216
Üretim Yeri Türkiye
(26)

Ürün Yorumları

Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

Hangi mağazada var?

Garanti ve İade Koşulları

Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


 1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

 2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

 3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

 4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

 5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

 • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

 • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

 • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

 • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

 • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

 • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

 • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

 • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

 • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


 • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

 • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

 • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

 • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

 • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

 • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

'