İçeriğe Geç

Anne Bakım Ürünleri


10 ürün bulundu
Lohusa Pedi Büyük Boy 10 Adet
12,99 TL
baby&me Lohusa Pedi Büyük Boy 10 Adet
4.821428571428571 14 YORUM
Emici Külot Kadın Orta Boy 10 Adet
32,90 TL
Depend Emici Külot Kadın Orta Boy 10 Adet
4.854166666666667 48 YORUM
Emici Külot Kadın Büyük Boy 9 Adet
32,90 TL
Depend Emici Külot Kadın Büyük Boy 9 Adet
4.84375 32 YORUM
48435 Analizli Baskül
89,90 TL
Medisana 48435 Analizli Baskül
1.8333333333333333 6 YORUM
Kampanyalı
Bua 5000 Koldan Tansiyon Aleti
% 50
299,00 TL 149,90 TL
Braun Bua 5000 Koldan Tansiyon Aleti
WWD700 Dijital Bebek Tartısı
339,00 TL
Weewell WWD700 Dijital Bebek Tartısı
4.75 4 YORUM
7159 2 in 1 Epilasyon Cihazı
119,90 TL
Gold Master 7159 2 in 1 Epilasyon Cihazı
5.0 2 YORUM
Sadece 4 stok var.
Kampanyalı
W4100 Bilekten Tansiyon Aleti
% 40
329,00 TL 197,40 TL
Braun W4100 Bilekten Tansiyon Aleti
Sadece 1 stok var.
Kampanyalı
BUA7200 PH Koldan Tansiyon Aleti
% 40
1.199,00 TL 719,40 TL
Braun BUA7200 PH Koldan Tansiyon Aleti
Sadece 2 stok var.
Kampanyalı
BP W4500 Bilekten Tansiyon Aleti
% 40
899,00 TL 539,40 TL
Braun BP W4500 Bilekten Tansiyon Aleti
Sadece 5 stok var.

ANNE BAKIM ÜRÜNLERİ

Annelik, bir kadının yaşayabileceği en kutsal duygulardan biridir. Minik bebeğinizi kucağınıza aldığınız anlarda, o zamana kadar yaşadığınız tüm sıkıntıları unutur, gelecekle ilgili kaygılarınızın bir anda yok olduğunu hissedersiniz. Karmaşık duygular yaşarken, hamile kaldığınız andan itibaren vücudunuzda da değişimler olmaya başlar. Göbeğinizdeki çatlaklar, ekstra tüylenme, alınan kilolar ya da doğum sonrası yaşayacağınız kanamalar için önlem almanız gerekebilir. Hayatınızı kolaylaştıracak anne bakım ürünleri kullanarak tüm bu sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz.

Hamilelerin En Büyük Derdi Göbek Çevresi Çatlakları

Anne olmak, çok güzel bir duygu olmasının yanında zorlu bir süreçtir. Hem bedeniniz hem de zihniniz kısa bir süre içerisinde birçok değişikliğe uğrar. Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz anda ilk düşündüğünüz şeylerden biri alacağınız kilolar ve bu kiloların vücudunuzdaki etkileri olacaktır. Hamile kadınların birçoğunun şikayetçi olduğu şey hamile çatlaklarıdır. Alınan kilolar sonucunda vücudun kollajen yapısında bozulma meydana gelir ve bu da kalıcı; fakat tıbben bir rahatsızlık olmayan cilt deformasyonu olan çatlaklar oluşur. Hamile çatlakları her kadında görülmeyeceği gibi tam olarak önlenmesi de mümkün değildir. Ancak bu demek değil ki önlem alınmamalı. Çatlakları en aza indirmenin yolu, kaliteli bir hamile çatlak giderici kreminden geçer. Bu özel kremler sayesinde vücudunuzun nemli kalmasını sağlayarak çatlakları önleyebilirsiniz. Sadece hamilelikte değil, sonrasında oluşabilecek çatlakları önlemek için de çatlak kremi kullanmanız önerilir. Bu ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, size ve bebeğinize zarar verebilecek kanserojen maddeler içermemesidir. Anne ve bebek dostu bir çatlak kremi ile hem kendi hem de bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Hamilelikte Kilo Takibi Çok Önemli

Bebeğiniz büyümeye başladıkça göbeğiniz de belirginleşir. Bu size büyük bir heyecan katar; fakat bir yandan da alacağınız fazla kiloları düşünmeye başlarsınız. Hamilelikte mutlaka kilo alımı meydana gelir ve bunun dengesini kurma işi size düşer. Ne kadar çok sağlıklı beslenirseniz bebeğiniz o kadar çok yararlı besin alır ve gelişimi olumlu yönde etkilenir. Doktorunuzun izin verdiği ölçüde kilo almanız çok önemli. Bunu da vücut analizi yapan baskül ile en kolay şekilde takip edebilirsiniz. Kilo ölçümünün yanında yağ, su, kas ve kemik kütlesi ölçümü yaparak vücudunuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Özellikle cam basküllerde temperli cama sahip olanı tercih ederseniz meraklı bebeğiniz büyüdükçe daha güvende olmasını sağlarsınız.

Sizin ve Bebeğinizin Sağlığı İçin Kişisel Bakım Ürünleri ebebek’te!

Hamileyken diğer zamanlarda olduğunuzdan daha fazla hijyeninize dikkat etmeniz gerekir. Ortak alanlarda yapılan bakımlarda bazen farklı mikroplar kapma ihtimaliniz olabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca ya evde ya da kendi özel eşyalarınızla bakım yaparsanız daha sağlıklı bir hamilelik geçirmiş olursunuz. Fazla tüylerinizden kurtulmak için hem sizi yormayacak hem de etkili sonuç alabileceğiniz epilasyon cihazı ile evinizde güvenle bakım yapabilirsiniz. Özellikle kolay temizleme ve şarjlı kullanabilme özelliği olan epilasyon cihazları ile hayatınız kolaylaşacak.

Hastane Çantanıza Lohusa Pedi Koymayı Unutmayın

Hamilelikte idrar kaçırma sorunlarında ya da doğum sonrası kanamalarda en büyük yardımcınız lohusalıkta kullanabileceğiniz pedler olacak. Diğer hijyenik pedlerden farklı olarak daha fazla emme kapasitesine sahip olan bu pedleri yoğun kanamalarda güvenle kullanabilirsiniz. Emici taneleri sıvıyı emmesi sonucunda jelleşir ve bu sayede kokuyu hapsederek gün içinde rahat etmenizi sağlar.

İç çamaşırı gibi kullanacağınız emici külotlarını ister hamilelik döneminde isterseniz de doğum sonrasında kullanabilirsiniz. Yüksek emici özelliği ile idrar kaçırma ve kanamalarda sızıntı olmadan güvenle kullanabileceksiniz. Yanlardan kolaylıkla yırtarak çıkarabileceğiniz bu tek kullanımlık külotları yanınızda rahatlıkla taşır ve gün içinde daha huzurlu olursunuz.

Anne adaylarının ve annelerin hayatını kolaylaştıracak tüm anne bakım ürünleri ebebek’te. Sizin ve bebeğinizin sağlığını düşünen, her bütçeye uygun fiyatlara sahip kaliteli ürünler için internet sitemizden sipariş verebilir, aynı gün kargo imkânı ile istediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.