Lohusa Şerbeti 1 lt

24,90 TL
- 1 +

Bebeğinizin sağlığı için, satılan tüm mama ve gıda ürünlerinin son kullanım tarihlerini kontrol ediyor, son kullanma tarihine 2 aydan daha az kalan ürünleri sizlerle buluşturmuyoruz.

Kargo: 4,99 TL

Şikayet

Tuğba Kılıç  3 yıl erkek bebeği var

Güzeldir, nede olsa şerbet niyetine aldım ama tadındaki tuhaf acılık ağzı bozan bir tad oluşundan tamamen hayal kırıkluğı.sütüme faydası olur diye bile içemedim.misafirlere ikram ettim beğenilmedi çöp oldu

Ürün Özellikleri

Ali Ünyazıcı Lohusa Şerbeti

Bildiğimiz yıllardır süregelen lohusa şerbetimiz. Hani baharatlarla kaynatıp emziren annelere içirdiğimiz...

 • Bitkilerin doğal gücünden gelen sıhhatle, bebeklerimize gerçek besin kaynağı "Anne Sütü" nü daha uzun süre vermeyi amaçladığımız bu geleneksel içecek, Ali Ünyazıcı güvencesiyle, günümüz teknolojisi kullanılarak hayat buluyor.
 • ARGE çalışmalarının Ankara Üniversitesi Teknoparkı’nda gerçekleştirildiği Ali Ünyazıcı Lohusa Şerbeti, zahmetsizce ve sağlıklı bir şekilde özenle ambalajlanarak sizlere ulaştırılıyor.
 • Üstelik tüm bunları boyar madde kullanmadan, formülü standardize edilmiş olarak hizmetinize sunuyor.
 • Ali Ünyazıcı bu şişede sizlere her istediğiniz anda kolayca ulaşarak, mutluluk veren lezzetiyle buluşma imkanı sağlıyor.
 • Türkiye’nin ilk içime hazır lohusa şerbeti, baby shower partilerinin baş aktörü olurken, bebeğinizin heyecanlı ziyaretçilerine zahmetsiz bir ikramlık ve dostlarınıza farklı bir hediyelik olma görevini üstleniyor.
 • Siz de doğanın mucizesine inanın, daha sağlıklı, zeki ve mutlu nesiller için Anne Sütüne önem verin.

  Anne Sütü Neden Önemli?

  Anne sütünün doğan bebek için son derece önemli olması içeriğinden ve özelliklerinden kaynaklanır. İlk 6 ay tek başına anne sütünün verilmesi yetişkinlik döneminde kronik hastalık riskini azaltmaya yardımcı olur. Anne sütü, zamanında doğan, anneden yeterli oranda besin ögeleri depolayan her yeni doğan bebeğin ilk 6 aylık döneminde tek başına normal büyüme ve gelişmesine yetecek besin ögelerini sağlayan en uygun besindir.

  Neden Lohusa Şerbeti İçmeliyim?

  Bitkilerin doğal gücünden gelen sıhhatle, bebeklerimize gerçek besin kaynağı "Anne Sütü" nü daha uzun süre vermeyi amaçladığımız bu geleneksel içecek, Ali Ünyazıcı güvencesiyle, günümüz teknolojisi kullanılarak hayat buluyor.


 • Genel Özellikler
  Marka Ali Ünyazıcı
  Stok Kodu AUS-9977
  Üretim Yeri Türkiye

  Ürün Yorumları

  Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

  Hangi mağazada var?

  Garanti ve İade Koşulları

  Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


   1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

   2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

   3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

   4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

   5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

  Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

   • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

   • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

   • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

   • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

   • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

   • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

   • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

   • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

   • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


  Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


   • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

   • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

   • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

   • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

   • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.