100 TL üzeri ÜCRETSİZ kargo!

ikinci_El_Duyuru

İkinci El Hizmeti

ebebek’te ikinci el hizmeti başladı! Bebeğinin kullanılmayan eşyalarını değerlendirmek isteyen aileleri de, bebeği için kaliteli ürünleri en uygun fiyata almak isteyen aileleri de Çamlıca ve Ankara ebebek’e bekliyoruz. Dilerseniz bebeğinizin ürünlerini ebebek’te satışa sunarak karşılığında hediye çeki alabilirsiniz; dilerseniz az kullanılmış, temiz, şık ürünlerden birini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Bebeğiniz için aldığınız ve artık kullanmadığınız ürünleri değerlendirmek ister misiniz?


İkinci El Satışlarıyla ilgili Sık Sorulan Sorular
1-ebebek ikinci el hizmeti ile yine yanınızda, peki nasıl?
 • ebebek ikinci el hizmeti, kullanmış olduğunuz ürünleri tekrar değerlendirmeniz ve ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatlarla edinebilmeniz için geliştirilmiş bir ürün satış platformudur. ebebek, bu platform içerisinde, ürün ihtiyacı olan bebeveynlerimiz ile ürününü satışa sunmak isteyen bebeveynlerimize aracılık ederek, uygun fiyat ve olanaklarla rehberlik edip, satış ve alış için uygun ortamı sağlar. ebebek, bu ortamı sağlarken ürünlerinizi satın almayıp sadece sergiler ve satılmasına rehberlik eder. Satıldığı takdirde herhangi bir komisyon almaksızın ürünün satış tutarı kadar hediye kartını* ürün sahiplerine iletir.
2- Hediye kartlarını nasıl ve nerelerde kullanabilirsiniz?
 • Hediye kartı kodu, tüm fiziki ebebek veya internet mağazalarımızda, 5 yıl süreyle geçerli olacak şekilde tamamı veya ihtiyaç kadarı alışverişlerde kullanılabilir.
3- İkinci el kabul ve satış noktası nerelerdir?
 • Ürünlerinizi sadece Çamlıca, Marmara Forum, Ankara ebebek’lere bizzat bırakarak veya gönderen ödemeli kargo ile mağazalarımıza göndererek satışa sunulabilir. Ürünlerin fotoğrafları yukarıda belirtilen mağazalarımıza ek olarak, bir gün sonra www.e-bebek.com/ikinci_el sayfasında da sergilenir.
4- İkinci el hizmetimizde hangi ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz?
 • Bebek arabası, oto koltukları, mama sandalyesi, 0-4 yaş arası bisiklet, yürüteç, çit kategorisinde yer alan ürünler;
 • Joie, Stokke, Bugaboo, Quinny, Besafe, Nuna, Cybex, Chicco, Kraft, Maxi Cosi, Mothercare, Gracco, Bebe Confort, Römer, Fisher Price, Concord, Recaro, Orbit, Tiny Love, Maclaren, Mamalove marka ürünler;
 • Teknik aksamında problem olmayan, kullanılabilir, temiz ve hijyenik olan ve eksik parçası bulunmayan ürünler satışa sunulabilir.
 • Gerektiğinde teknik destek alabildiğimiz bu marka dışındaki ürünler, kabul edilememektedir. ebebek yetkilisi bu kriterlere uygun olmayan ürünleri kabul etmeme yetkisine sahiptir.
5- Hangi ürünlerinizi ikinci el hizmetimizde satışa sunamıyoruz?
 • Sterilizasyon aletleri, akülü arabalar, beşik, park yataklar, hamaklar, oyuncaklar, dönenceler, kangurular, mama ısıtma aletleri, tuvalet veya banyo araçları, telsiz vb ürünler garanti kapsamında olmadığı için ve hijyenik sebeplerden dolayı ikinci el hizmetimizde satışa sunulamamaktadır. Ayrıca yukarıda belirtmiş olduğumuz marka ve kategoriler dışındaki ürünler, web sitemizde ve mağazalarımızda satışa sunulamamaktadır.
6- Ürünün ikinci el satış fiyatı nasıl belirleniyor?
 • Ürünlerin, teslim alınmadan önceki kondisyon kontrolü, ekspertizi, fiyatlandırması ve sonrasında hangi ikinci el şubesinde sergileneceği, ebebek tarafından belirlenir.
 • Ebebek tarafından teslim alınan 2.el ürünler, %50 veya daha ucuza satışa sunulmaktadır. Ürünlerin fiyatlarında, satışa sunulduğu tarihten itibaren 8. gün %10, 15. gün %10 ve 22. gün %10 olarak indirimler yapılmaktadır.
7- Satılan ürünlerinizin iade koşulları nelerdir?
 • ebebek ikinci el hizmetinde aracı konumunda olduğu için ikinci el hizmet veren mağazalarımıza teslim edilen veya kargo ile gönderilen ürünlerin satışı sonrasında iade, değişim veya garanti verilememektedir.
8- Satılamayan ürünleriniz için ne yapabilirsiniz?
 • Bir ürünün ebebek mağazalarında veya www.ebebek.com/ikinci_el web sitesinde sergilenme süresi iki (2) aydır. Satılamayan ürün, iade alınmak istendiğinde teslim edilen mağazadan alınabilir. İki (2) ay sonunda satılamayan ürünler için ürünün sahibi aranır ve ürünün iade alınması istenir. Ürün sahibine; ürünü iade alması için verilen ek süre yedi (7) gündür. Bu süre zarfında ürün, ürün sahibi tarafından iade alınmadığı takdirde; makbuz karşılığında yardımlaşma kurumlarına bağışlanır.
 • 68. günde geri alınmayan ikinci el ürünler hakkında ebebek’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır..
*Hediye Kartları Kodlarının Temini : Satılan ürünleriniz karşılığında, sahibi olduğunuz hediye kartının kodu mesaj yoluyla sizlere iletilir. Dilerseniz ikinci el mağazalarımıza ulaşarak da kod numaralarını edinebilirsiniz. Sizleri detaylı bilgi için www.ebebek.com/ikinci_el adresine veya ikinci el hizmeti veren mağazalarımıza bekliyoruz.

Copyright 2001-2014 e-bebek.com Her Hakkı Saklıdır.

Sepete Ekleniyor

Lütfen Bekleyiniz...