100 TL üzeri ÜCRETSİZ kargo!

e-bebek Kart

Benim ilk kartım hayatıma çok şey katar!

ebebek Kart Bebeğiniz büyürken ona uygun avantajlar sunan e-bebek kart, bebeğinizin ilk kartı olarak o büyüdükçe yeni fırsatlar sunacak. e-bebek kartınızla yapacağınız tüm alışverişlerinizde, sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz hediye çekleri, ayrıca her alışverişinize puanlar sizi bekliyor. e-bebek kart’ın avantajları sürekli yenileniyor, bebeğiniz büyürken size daha çok kazandırıyor.

e-bebek Kart'ınızı nasıl alacaksınız?

e-bebek Kart'a sahip olmak için fiziksel mağazalarımıza gelmeniz veya mağazalarımıza gelmek yerine www.e-bebek.com'dan veya 0216 325 11 11 numaralı sipariş merkezinden bir kere alışveriş yapmanız yeterlidir.

Mağazalarımıza geldiğinizde form doldurarak e-bebek kartınızı hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mağazalarımız dışındaki alışverişlerinizde ise, internet veya telefonla yaptığınız ilk alışverişinizle birlikte kartınız sipariş paketinizin içinde size ulaştırılacak. Kartınızı edindikten sonra ister internet, ister telefon, ister mağaza alışverişlerinde kullanabilirsiniz İnternet veya telefonla verdiğiniz siparişlerde paketlerinizi kontrol etmeyi unutmayın!

e-bebek Kart'ınız ile hangi avantajlara sahip olacaksınız?

Bebeğinizi beklerken ve bebeğinizin doğumunda, bebeğinizin ilk yılları boyunca ihtiyaç duyduğunuz her aşamada e-bebek yanınızda. e-bebek Kart ile bebeğiniz büyürken onu takip ediyor, onun hayatına yeni avantajlar katıyoruz.

e-bebek Kart'ınız her 1 TL'lik alışverişinizde 1 puan biriktiriyor. Biriken puanlarınızla, mağazalarımızda belirtilen puanlı ürünlerde, puan tutarı kadar bedava alışveriş yapacaksınız. Puanlarınız biriktikçe bedava ürün alışverişiniz artacak. Puanlı ürünlerde sürprizlerimizi takip edin! Unutmayın, kazanılan e-bebek puanlarının 90 gün içinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan puanlar bu süre sonunda geri alınacaktır.

Copyright 2001-2014 e-bebek.com Her Hakkı Saklıdır.

Sepete Ekleniyor

Lütfen Bekleyiniz...