ARA
130 TL Üzeri ÜCRETSİZ Kargo!

Markalar

Popüler Markalar
e-bebek alışveriş dünyasında bebek ürünlerinde en çok tercih edilen popüler markaları ve ürünlerimize ait tüm markaları bu sayfamızda bulabilirsiniz.
Chicco, Maclaren, Bugaboo, Maxi-Cosi, Britax-Römer, Recaro, Playskool, Fisher Price, Orbit, Philips Avent gibi büyük markaların yanısıra, Bebek ve Anne kategorilerinde sizlerin en çok tercih ettiği Nivea, Lansinoh, Elija, Sağlık Hijyen ve Beslenme kategorilerinde Prima, Huggies, Arzum, Nuk, Dreambaby, Kraft, Uni Baby, Hipp, Milupa, Bebelac; Oyuncak kategorisinde Melissa&Doug, Tiny Love, Playgro, Pilsan, Play-Doh; Bebek Arabası, Mama Sandalyesi, Oto Koltuğu ve Ana Kucağı kategorilerinde ise Concord, Quinny, Peg Perego gibi dünyaca ünlü markalara ulaşabilirsiniz.

Popüler Markalar

Tüm Markalar e-bebek’te yer alan ürünlere ait markaların tamamı aşağıda listelenmektedir. A’dan Z’ye tüm markalar alfabetik sıraya göre sıralanmıştır. Marka adlarına tıklayarak o markaya ait ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bebek Malzemeleri

Bebek malzemeleri almak, doğacak bebeğine hazırlıklar yapmanın heyecanı bir anne tarafından kelimelere dökülemeyecek duygular arasındadır. Hamilelik dönemindeki hormonların da etkisiyle anne adayları görüp beğendiği her bebek ürününü bebeğine almak ister. Bu noktada anne adaylarının dikkat etmesi gereken şey alacakları bebek ürünlerini özellikle de bebek tekstil ürünlerini bebeğinin çok uzun süre giyemeyeceğidir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken şey ise alacağınız bebek malzemelerinin güzel olmasından çok sağlıklı ve güvenilir olmasıdır.

 

Bebek malzemeleri listesi hazırlamalı mı?

 

Bebek malzemeleri alırken liste hazırlamalısınız. Liste hazırlamadan alışverişe çıktığınızda ihtiyacınız olmayan bebek malzemelerini alma olasılığınız artar.

 

Bebek malzemeleri alışveriş listesi nasıl hazırlanmalı?

 

  • Bebeğinizin üzerini hangi sıklıklarla değiştireceğinizi ve hangi sıklıklarla çamaşır yıkayacağınızı hesap edip ona göre bebek kıyafeti sayısını ayarlayın.
  • Bebeğinizin ihtiyaçlarına göre bebek malzemeleri alışveriş listesi yapın. Bebek malzemeleri alışveriş listenizde yürüteç olmasının ve sizin yürüteç almanızın size hiçbir yararı olmayacaktır. Bunun yerine bebek malzemeleri alışveriş listenize ana kucağı ekleyebilirsiniz.
  • Bebek ürünleri alışveriş listenize yazacağınız bebek malzemelerinde, özellikle de bebek kıyafetlerinde mevsim şartlarını göz önünde bulundurun. Doğumu yaza denk gelen bebeğe kışlık bebek kıyafeti almak mantıklı değildir. Bebek malzemeleri alışveriş listenizi oluştururken bebeğinizin mevsimlik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun.

 

Bebek malzemeleri alışveriş listesinde neler olmalı?

 

Bebek malzemeleri alışveriş listenizde içerisinde hastane çıkışı, çorap, body ve mevsim kıyafetlerinin yer aldığı bebek kıyafetleri; pişik kremi, bebek yağı & kremi, bebek şampuanı & sabununun yer aldığı bebek bakım ürünleri; ateş ölçerin yer aldığı sağlık ürünleri, küvet, küvet filesi, maşrapa, kova, havlu, bornoz ve temizlik ürünlerinin yer aldığı bebek banyo ürünleri, oto koltuğu olarak da kullanılabilen ana kucağı ve sıfır yatış özelliği olan bebek arabaları; bebek bezi, kundak, alt açma bezi, emzik, yan yatırma yastığı gibi bebek eşyaları kesinlikle olmalı. Bebeğiniz doğduğunda ilk etapta ihtiyacınız olacak bebek ürünleri bunlardır.

 

Bebek malzemeleri alışveriş listemizde bulunan ürünleri nereden almalıyız?

 

Bebek malzemeleri alışveriş listenizde bulunan ürünleri ebebek.com ve ebebek mağazalarından inceleyebilir, alabilirsiniz. Bebek malzemeleri alışveriş listenizdeki ürünlerle ilgili detaylı bilgileri ebebek.com’dan öğrenebileceğiniz gibi ebebek mağazalarında da bebekologlarımız sizi detaylı olarak bilgilendirecektir. Hatta ebebek.com’da seçtiğiniz bebek malzemelerini ‘Bal Sepeti’nize atarak bebek malzemeleri alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz.
Copyright 2001-2015 e-bebek.com Her Hakkı Saklıdır.

Sepete Ekleniyor

Lütfen Bekleyiniz...