ARA
130 TL Üzeri ÜCRETSİZ Kargo!

Bu sayfada ebebek’in tüm mağazaları yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi almak istediğiniz mağazanın üzerine tıklayarak çalışma saatlerini, adres, telefon ve iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

İstanbul Anadolu

Ankara

İzmir

Diğer İller


Bebek Mağazaları


Anne babaların yapacakları bebek alışverişlerinde başvurdukları ilk adres bebek mağazalarıdır. Peki, bir anne-babanın bebek mağazalarından beklentileri nelerdir?


  • Öncelikle ürün ve marka çeşitliliği büyük bir önem arz eder. Ebeveynler bebeklerinin ihtiyacı olabilecek her türlü ürünü bebek mağazalarında kolaylıkla bulabilmek, ürünün farklı marka seçeneklerine ulaşabilmek isterler.
  • Bebek mağazalarında bulunan ürünler bebekler için en iyi kalitede üretilmiş markalara ait olmalıdır.
  • Bebek mağazalarının dağıtım kanalları gelişmiş düzeyde olmalı, ihtiyaç duyulduğu yer ve zamanda kolay ulaşılabilmelidir. Ayrıca e-ticaret iş konseptinde de faaliyet gösteren bebek mağazalarının teslimatta müşterilerini herhangi bir zorluk ya da sorunla karşı karşıya bırakmamalıdır. Bunun yanında güvenli alışverişin garantisini vermelidir.

ebebek, bir bebek mağazasının sahip olması gereken tüm kriterlerde faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar.


Neden ebebek ?


ebebek bebek mağazaları, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşına kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını sahip olduğu 7.000’den fazla ürün çeşidiyle karşılayabilecek düzeydedir.


Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin bulunduğu ebebek bebek mağazaları, satış sonrası süreçte de memnuniyete önem verir. Kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan ebebek, kargo ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir.


ebebek müşterilerine cazip taksitlendirme imkânı sunarken vade farkı uygulamaz. Hemen hemen tüm kredi kartlarına taksitlendirme yapabileceğiniz gibi kredi kartınızda biriken puanlar ile de ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ebebek.com adresinden yapacağınız alışverişlerde %100 güvenirlilik garantisi veren ebebek, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yeni teknolojilerden yararlanır. Online ortamda yaptığınız alışverişlerde paylaştığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde veri tabanında saklı tutulmaz.


ebebek bebek mağazaları, anne ve babalara bilgi birikimi ve tecrübesini de sunarak bebekleri için yapacakları en doğru tercihte bir nevi yönlendirici görevi üstlenir.


Bebek giyim, bebek odası, beslenme, bebek arabaları ve daha fazlasını en uygun fiyatlarda ebebek bebek mağazaları ve ebebek.com adresinde bulabilirsiniz.

Copyright 2001-2015 e-bebek.com Her Hakkı Saklıdır.

Sepete Ekleniyor

Lütfen Bekleyiniz...