ARA
125 TL Üzeri ÜCRETSİZ Kargo!

Markalar

Popüler Markalar
e-bebek alışveriş dünyasında bebek ürünlerinde en çok tercih edilen popüler markaları ve ürünlerimize ait tüm markaları bu sayfamızda bulabilirsiniz.
Chicco, Maclaren, Bugaboo, Maxi-Cosi, Britax-Römer, Recaro, Playskool, Fisher Price, Orbit, Philips Avent gibi büyük markaların yanısıra, Bebek ve Anne kategorilerinde sizlerin en çok tercih ettiği Nivea, Lansinoh, Elija, Sağlık Hijyen ve Beslenme kategorilerinde Prima, Huggies, Arzum, Nuk, Dreambaby, Kraft, Uni Baby, Hipp, Milupa, Bebelac; Oyuncak kategorisinde Melissa&Doug, Tiny Love, Playgro, Pilsan, Play-Doh; Bebek Arabası, Mama Sandalyesi, Oto Koltuğu ve Ana Kucağı kategorilerinde ise Concord, Quinny, Peg Perego gibi dünyaca ünlü markalara ulaşabilirsiniz.

Popüler Markalar

Tüm Markalar e-bebek’te yer alan ürünlere ait markaların tamamı aşağıda listelenmektedir. A’dan Z’ye tüm markalar alfabetik sıraya göre sıralanmıştır. Marka adlarına tıklayarak o markaya ait ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bebek Eşyaları

Bebek eşyası alırken nelere dikkat edilmeli?

Bebeğiniz ile tanıştıktan sonra hayatı onun üzerine kurarsınız. Yani onun güvenliği, mutluluğu ve sağlığı üzerine…

 

Çünkü bebeğini sağlıklı büyütmek her anne babanın istediği en temel şeydir. Bebek eşyası alırken öncelik verilmesi gereken şey güvenli ve sağlıklı olmasıdır. Dikkat edilmelidir ki ucuz olduğu için tercih edilen bebek eşyaları ileride bebeğinizin sağlık sorunları yaşamasına sebebiyet verebilir.

Bebeğinizin güvenliği ve sağlığı için ihtiyaç duyduğunuz tüm bebek eşyaları ebebek.com ve ebebek mağazalarında! Ebebek bebeğinizin mutluluğu için var.

 

Şimdi ihtiyaç duyabileceğiniz bebek eşyalarından bazılarını inceleyelim:

 

Diyelim ki bebeğiniz için beşik satın alacaksınız. Nelere dikkat etmelisiniz? Elbette dikkat etmeniz gereken ilk şey güvenliktir. Bebeğinizin uyandığı zaman mevcut olan her dönüşünde sahip olduğunuz beşiğin bebeğinizin düşmesine fırsat vermemesi gerekmektedir. Ve yatağının konforu da güvenliği kadar önemlidir.

 

Diyelim ki bebeğiniz için bebek arabası satın alacaksınız. Bebek arabası en temel bebek eşyalarından biridir. Bu noktada da ilk karşımıza çıkan güvenliktir. Emniyet kemerinin olup olmadığına mevcut olsa bile sağlamlığına dikkat edilmelidir.  Ve tabiî ki bebeğinizin rahatlığı için sırt dayanağının ayarlanabilir olmasına, bebeğinizi güneşten korumak için güneş tentesinin ayarlanabilir olmasına dikkat etmelisiniz. 

 

Diyelim ki bebeğiniz için kıyafet satın alacaksınız. Tercih etmeniz gereken giysiler rahat ve esnek olmalıdır. T-shirt alacaksanız boynundan ve kollarından rahat giyebileceği şeyler seçmelisiniz. Pantolon alacaksınız belini rahatsız etmeyecek esnek şeyler seçmelisiniz. Hatta beli lastikli pantolonlar tercih edilebilir. Ayakkabı seçimlerinizde de ileride bebeğinizin ayağında yapısal sorunların oluşmaması için ayağına uygun olan ayakkabılar tercih edilmelidir.

 

Ve tabiî ki her türlü bebek eşyası satın alırken garantili olmasına, her hangi bir sorun karşısında başvurabileceğiniz servisinin olmasına da dikkat etmelisiniz. Servis ağı çok olan ürünleri tercih etmenizde yarar var.

 

İhtiyaç duyabileceğiniz bebek eşyalarından sadece bir kaçına değindik. Oysa bebeğiniz için ihtiyaç duyacağınız bebek eşyaları günden güne çoğalacaktır. Ana kucağı ile başlayan adımlar yürüteç ile büyüyecektir. 

 

Bebeğinizin güvenliği, mutluluğu, sağlığı elbette her şeyden önemlidir. Bebek eşyası satın alırken bu özellikler en önemlileridir. Bunların yanı sıra bazı ebeveynler için bütçede önemlidir. Şunu söylemeliyiz ki en pahalısı en iyisi, en ucuzu en kötüsü demek değildir. Her bütçeye uygun bebek eşyasını ebebek’te bulmanız mümkündür. Ebebek.com ve ebebek mağazaları ihtiyaç duyabileceğiniz her tür bebek eşyası ile sizlere destek olabilecek ve bebeğinizi güven içerisinde büyütmenize yardımcı olacaktır.

 

Bebek eşyası satın alırken hala bir şüpheniz var ise sizleri ebebek mağazalarına bekliyoruz.
Copyright 2001-2015 e-bebek.com Her Hakkı Saklıdır.

Sepete Ekleniyor

Lütfen Bekleyiniz...