ARA
130 TL Üzeri ÜCRETSİZ Kargo!
Şubat İndirimleri

Mama SandalyesiYeni Vitrin Ürünleri
  En Çok Satanlar
   Markalar

   Mama Sandalyesi nedir?
   Mama sandalyesi, bebeğinizin mama ya da yemek yemesi için üretilen, yüksekliği ayarlanabilen, güvenliği için kemer sistemi bulunan güvenilir ve uzun süre kullanımı olan bir bebek araç gerecidir.

   Mama sandalyesi ne zaman kullanılır?
   Mama sandalyesini bebeğiniz 6 aylıkken kullanmaya başlayabilirsiniz. 3 yaşına kadar kullanılabilen mama sandalyeleri masrafı az olan bebek ürünlerinden biridir.

   Mama sandalyesi alırken nelere dikkat etmeliyim?
   ·         Mama sandalyesi alırken en çok dikkat etmeniz gereken şey kolay temizlenebilen kumaşa sahip olup olmasıdır. Bebeğiniz kendi kendine yemek yemeye yeni başlayacağı için yiyecekleri mama sandalyesine yediği besini dökme ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle alacağınız mama sandalyesi her türlü besin çeşidini rahatlıkla temizleyebileceğiniz bir kumaşa sahip olmalı.
   ·         Yüksekliği ayarlanabilir bir mama sandalyesi seçmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede mama sandalyesinin boyunu ayarlayarak bebeğinizle göz teması kurabilirsiniz. Aynı zamanda mama sandalyesinin yüksekliğini yemek masasının yüksekliğine göre ayarlayarak bebeğinizin ailece yemek yeme kavramını öğrenmesini sağlayabilirsiniz.
   ·         Tekerlekli ya da kolayca taşınabilen bir mama sandalyesi tercih etmelisiniz. Mama sandalyesini mutfağa ya da başka odalara kolayca taşıyabilmeniz önemli.
   ·         Mama sandalyesinin emniyet kilidi mutlaka olmalıdır. Hatta mümkünse 5 noktalı emniyet kemeri sistemi olan mama sandalyelerini tercih edin.
   ·         Ucuz mama sandalyelerine yönelmeyin, mama sandalyelerinin fiyatından önce dayanıklı ve güvenilir olup olmadığını kontrol edin. Ne kadar dayanıklı ve kaliteli mama sandalyesi alırsanız, aldığınız mama sandalyesini o kadar uzun süre kullanabilirsiniz.
   ·         Mama sandalyesinin üzerindeki plastiğin bebekler için üretilmiş plastiklerden yapılmış olmasına özellikle dikkat edin.
   Mama sandalyesi araştırırken ya da alırken yukarıda belirtilen maddeleri alacağınız mama sandalyesinde olup olmadığını mutlaka kontrol edin. İyi mama sandalyesi almak için yukarıdaki özelliklere sahip bir mama sandalyesi satın alın.

   En çok tercih edilen mama sandalyesi markaları nelerdir?
   Anne – babalar tarafından en çok tercih edilen mama sandalyesi markaları; Baby&Plus mama sandalyesi, Chicco mama sandalyesi, Bumbo mama sandalyesi, Praticbaby mama sandalyesi, Peg Perego mama sandalyesi, Nuna mama sandalyesi, Kraft mama sandalyesi, Jolie mama sandalyesidir. En çok tercih edilen mama sandalyelerine ebebek.com üzerinden ayrıntılı bilgiye sahip olup ebebek mağazalarından ya da ebebek.com'dan satın alabilirsiniz.
    


   Copyright 2001-2015 e-bebek.com Her Hakkı Saklıdır.

   Sepete Ekleniyor

   Lütfen Bekleyiniz...