ARA
130 TL Üzeri ÜCRETSİZ Kargo!
Şubat İndirimleri

Bebek BeziYeni Vitrin Ürünleri
  En Çok Satanlar
   Markalar

   Bebek bezi; yeni annelerin ve yeni babaların seçiminde en çok zorlandıkları bebek ürünlerinden birisidir. Bunun sebebi bebeğin tuvalet eğitimine alışana kadar günlük olarak en çok harcadıkları ürünün bebek bezi olmasıdır. Bebek bezi fiyatları da ebeveynlerin hangi ürünü seçeceğini karar vermesinde çok önemlidir. Çünkü bebek bezi, bebeğinizin doğumundan itibaren en çok tüketeceğiniz ürünlerden birisidir, hem bebeğinizin konforlu olması hem de seçiminizin aile bütçesini sarsmaması çok önemlidir.

   Yeni anne ve babaların en çok sorduğu sorulardan birisi de: “Bebeğim için en iyi bebek bezi hangisi?” sorusudur. Bunun nedeni bebeğin konforu ve sağlığının bebek bezi seçiminde en önemli unsur olmasıdır. İyi bir bebek bezi seçiminiz, bebeğinizi daha huzurlu ve mutlu kılacak, çok daha rahat etmesini sağlayacaktır.

   “Peki, hangi bebek bezinin daha iyi olduğunu nereden bileceğiz?” Tabi ki de tavsiyeler ve deneyimli anne-babaların kullandıkları bebek bezi hakkındaki yorumları karar vermenizde çok önemli. Ama bunun yanında her bebeğin farklı olduğunu unutmamalısınız. Başka bebeğin rahat ettiği bir bebek bezi sizin bebeğiniz için rahatsızlık verici olabilir. Bu sebeple bebek bezi markaları arasından sizin de seçim yaparak bebeğinizin konforu için değişik ürünleri de denemeniz sizin bebeğiniz için en iyi bebek bezini bulmanıza yardımcı olabilir.

   “Deneyimli anneler hangi bebek bezlerini tercih ediyor?” Bu sorunun cevabını ebebek.com’da rahatlıkla bulabilirsiniz. ebebek.com olarak şu ana kadar belirlediğimiz sitemizde en çok tercih edilen bebek bezi markaları; Huggies Bebek Bezi, Prima Bebek Bezi, Canbebe Bebek Bezi, Evy Baby ve Molfix Bebek Bezi olarak belirlenmiştir. (ebebek.com’daki ilgili ürünleri ve ürün yorumlarını yandaki marka isimlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.)

   Eğer yeni anne/babaysanız ve bebek bezi bedenleri hakkında bilgi sahibi değilseniz üzülmeyin, muhtemelen çok yakında bu konuda uzman olacaksınız. Bu konuda bilmeniz gereken genel bilgiler ise şöyle; bebeğiniz doğduğunda yenidoğan için özel bebek bezi kullanmalısınız. Bazı bebek bezi markalarının prematüre yenidoğan bebek bezi ürünleri de mevcuttur. Eğer ihtiyacınız olursa bu bebek bezi türünü de tercih edebilirsiniz. Bebeğiniz büyüdükçe beden de büyüyecektir, bu konuda bebek bezlerinin üzerinde yer alan ay-beden bilgisinden yardım alabilirsiniz. 


   Copyright 2001-2015 e-bebek.com Her Hakkı Saklıdır.

   Sepete Ekleniyor

   Lütfen Bekleyiniz...