ARA
130 TL Üzeri ÜCRETSİZ Kargo!
Şubat İndirimleri

Ana Kucağı ve Oto KoltuğuYeni Vitrin Ürünleri
  En Çok Satanlar
   Markalar

   Ana kucağı nedir?
   Ana kucağı, bebeğinizi her daim yanınızda tutmaya yarayan pratik bir üründür. Genellikle üst kısımda bebeği taşımak için bir tutacağı bulunur. Tutacağının bağlı olduğu kısımda ise bebeğin rahat edebileceği türde ve sağlam bir malzemeden beşiği andıran bir gövdesi vardır. Kolay kullanımı sebebiyle çoğu anne ve babanın tercih ettiği bebek ürünleri arasında üst sıralarda yer alır.

   Ana kucağı alırken nelere dikkat etmeliyim?
   Ana kucağı seçiminizi bebeğinizin ve sizin ortak ihtiyacınıza göre belirlemelisiniz. Dilerseniz ürün seçiminizi yapmadan önce bu konuda deneyimli olan anne babaların ana kucağı tavsiye ve ürün yorumlarına da sitemizde göz atabilirsiniz.

   Ana kucağı çeşitleri
   Ebeveynlerin ihtiyaçlarına göre farklılık gösteren ana kucağı modelleri mevcuttur.

   Ayarlanabilir ana kucağı: Bebeğinizin rahatına, isteğine ya da ihtiyacına göre dilerseniz beşik gibi yatırabileceğiniz, yatma açısını ayarlayabileceğiniz ana kucaklarıdır.

   Oto koltuğu / ana kucağı: Bu ana kucağı çeşidini ise ihtiyacınıza göre oto koltuğu olarak da kullanabilirsiniz. Eğer arabanız mevcutsa oto koltuğu / ana kucağı ürün grubunu tercih etmeniz sizin için daha cazip olabilir.

   Uykucu ana kucağı: Bu ana kucağı ise anne ve babaların bebeklerini uyutmak için beşik olarak da kullanabilecekleri, fakat ayarlanabilir ana kucaklarından farklı olarak özel titreşim sistemi ile bebeği uyutmaya yardımcı olan bir modeldir. Uykucu ana kucağı özel titreşim sisteminin yanında, 180 derecelik yatış pozisyonu ile de bebeğinizin rahat etmesine yardımcı olabilecek özelliktedir.

   Ana kucağı alırken neden ebebek’i tercih etmeliyim?
   Ana kucağı alışverişinizi ebebek.com’dan ürün arama bölümüne merak ettiğiniz ana kucağı markası ve modelini yazıp aratarak, sonrasında ise ilgili ürünün video ve ürün yorumlarını inceleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem merak ettiğiniz ana kucağı hakkında bilgi sahibi olabilir hem de bir tık ile siparişinizi verebilirsiniz.

   ebebek.com’da bulunan ve anne babaların en çok tercih ettiği popüler ana kucağı markaları Chicco ana kucağı, Fisher Price ana kucağı ve Kraft ana kucağıdır.

   ebebek.com’da bulunan diğer ana kucağı markaları ise Joymaker ana kucağı, Tiny Love ana kucağı, Nuna ana kucağı ve Prego Baby ana kucağıdır. 


   Copyright 2001-2015 e-bebek.com Her Hakkı Saklıdır.

   Sepete Ekleniyor

   Lütfen Bekleyiniz...